Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε ζητάνε από το χωριό σου. Θέλουν τον τρελό τους πίσω.
Σάββατο, 11 Μαΐου

Πρεπει να περιμενω;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130416 από LastMan στις 22 Σεπτεμβρίου 2014, 9:53μμ

LastMan

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Οπως λεει και ο τιτλος,πρεπει να περιμενω; Μιλαω εδω και 2 εβδομαδες με ενα κοριτσι και ολο με εχει στο περιμενε της αρεσω το ξερω μου το λεει απλα ολο κατι τυχαινει με αυτην και δεν μπορει να βρεθουμε μονοι. Δεν ξερω εχω βαρεθ πλεον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130417 από malakas32mfe στις 22 Σεπτεμβρίου 2014, 10:10μμ

malakas32mfe

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εμ δεν εχω ιδεα τι να σου πω .. εμεις οι γυναικες εχουμε διαφορετικα μυαλα δεν θα ηθελα να σου πω κατι να κανεις γτ μπορει να πεσω εξω και να πλιγοθεις ... ουτε εγω τις καταλαβενω παροτι που ειμαι γυναικα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #130419 από ScandalousAngel στις 22 Σεπτεμβρίου 2014, 10:33μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα άμα μιλάτε συχνά και σου λέει ότι της αρέσεις δεν νομίζω να το λέει χωρίς λόγο. Τώρα σε έχει στο περίμενε είτε για να σιγουρευτεί ότι είσαι καλό παιδί και άτομο που θα μπορεί να εμπιστευτεί είτε γιατί έχει αμφιβολίες. Μου έχει τύχει και έμενα παρόμοιο περιστατικό σε σημείο που τράβηξε καιρό και ξενέρωσα τελείως. Αυτό που θα πρέπει να κάνεις είναι να συνεχίσεις την επικοινωνία μαζί της και να την κάνεις να αισθανθεί ασφάλεια. Ουσιαστικά να κερδίσεις την εμπιστοσύνη της έτσι σιγά σιγά θα νιώσει άνετα και θα θελήσει να βγειτε. Αυτή είναι η δικιά μου άποψη, τώρα εξαρτάται και τι κοπέλα είναι γιατί άμα έχει άλλους εννιά στο περίμενε μπορεί και να παίζει μαζί σου αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα! Μιλα της γλυκά, πες της πόσο όμορφα θα ήταν να πάτε μια βόλτα πχ σινεμά και να δεις που θα πετύχει! Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login