Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σύντομα θα κουρευτείς.
Σάββατο, 11 Μαΐου

Εξεταση φιμωσης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130426 από Giannakosalitis στις 23 Σεπτεμβρίου 2014, 1:03πμ

Giannakosalitis

Εικονίδιο
μέλος από: 23/9/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμε καινουργιος εδω το απογευμα η μητερα μου εκλισε ραντεβου σε μια γυναικα χειρουργω για να δει αν εχω φιμωση και γενικα αν ολα εινε οκ ειμε 14 χρονων η μητερα ομως δεν με ενημερωσε πιο μπροστα και προχτες ξυρισα τη κατω περιοχη και το ραντεβου εινε αυριο μετα το σχολειο εμενα οταν με βλεπει γυναικα γυμνο μου συκονετε κατευθιαν και φοβαμε να μην εξπερματωσω και γινω ρεζιλι και επισης αν η μητερα μου μαθει οτι ξυρισα τη κατω περιοχη θα ρωταει γιατι και τετιες βλακιες παιδοα τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130427 από Panatziotis96 στις 23 Σεπτεμβρίου 2014, 12:40μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλή σου ημέρα φίλε μου..
θα ήθελα να σε βοηθήσω σχετικά με το πρόβλημα και σου και να σου ξεκαθαρισω πως βρισκεσαι σε μια φαση μιας και εισαι σε περιοδο εφυβίας...
Ειναι γνωστο αυτο στην γιατρο οποτε κατι τετοιο δεν θα την παραξενευση αλλα οπως και να εχει για να μην νιωθεις και εσυ αβολα θα σου πρωτινα να σκευετεσαι ακυρα πραγμματα την στιγμη που θα σε εξεταζει οτιδιποτε θες...
σχετικά με την μητερα σου θα σου πρωτινα να της μιλησεις σημερα η και αυριο λιγο πριν το ραντεβου και να της πεις οτι εγω γενικά ξυριζω την περιοχη εκκινει διοτι μου φενεται καθαρα αντιεσθητικο να εχω τριχες εκει κατω...αν αρχιζει να σου λεει ειναι χαζομαρες και πως ολοι οι ανδρες εχουν τριχες ξεκαθαρισε της πως ειναι το δικο σου σωμα και εφωσον θεωρεις οτι δεν σου αρεσει εκει να εχεις τριχες θα της ξυριζεις...το ιδιο ακριβως προβλημα ειχα και εγω με την δικη μου μανα και ενταξη ειναι λιγο καπως η τους φενονται λιγο καπως ολο αυτο.. εν παση περιπτωση θα εκτιμουσα να μου εδεινες μια αποδεκτη εφοσον σε βοηθησα φυσικά..!!! ευχομαι να πανε ολα καλα..συγγνωμη για τα ορθογραφικά οφίλονται σε ενα προβλημα μου και προσπαθω να τα ελατόσω οποτε λιγη κατανοιση παιδιά !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130438 από thita05 στις 23 Σεπτεμβρίου 2014, 2:28μμ

thita05

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Μην φοβασαι για την μητερα σου χαλαρωσε.Μπορεις να της πεις την ωρα της εξετασης να βγει εξω και πιστεύω θα καταλαβει.Επισης υπαρχει και το γιατρικό απορριτο και οτιδηποτε συμβει ( που δεν θα συμβει και και τιποτα το φοβερο) η γιατρός ειναι υποχρεωμενη να το κρατησει μεταξύ σας .Ελπιζω να βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login