Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλα τα κουτιά είναι ενδιαφέροντα. Μέχρι ν' ανοίξουν.
Τρίτη, 14 Μαΐου

κολπικος οργασμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130513 από marizaki στις 28 Σεπτεμβρίου 2014, 3:31πμ

marizaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
γεια σας.
ειμαι 21 χρονων και εχω μια σχεση σχεδον 2 χρονια ( στο παρελθον δεν ειχα αλλες σχεσεις, ειναι η πρωτη μου)
το προβλημα μου ειναι στο σεξ....δλδ οταν το κανοθμε με το αγορι μου....δεν μπορω να τελειωσω ποτε με τη διυσδυση...παρα μονο με το χερι ή αν μου κανει στοματικο.

θελω πολυ ομως να νιωσω οργασμο οταν ειναι αυτος μεσα μου... σε ολο αυτο το διαστημα που ειμαστε μαζι, 2-3 φορες μον εφτασα κοντα στον κολπικο οργασμο...αν και δε τα καταφερα να τελειωσω καθως δε μπορουσε να κρατηθει αλλο το αγορι μου :( Καμια συμβουλη ??? ειδικα οι γυναικεσ θα ξερετε καποια πραγματα παραπανω για να πετυχω κολπικο οργασμο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130519 από Alone στις 28 Σεπτεμβρίου 2014, 1:18μμ

Alone

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
κοιταξε ,αυτο με την προσπαθεια και τηνυπομονη καποτε θα γινει αλλωστε και οχι μονο σε εσενα αλλα και ολες οι γυναικες ερχονται σε οργασμο μονο με το χερι (ειτε δικο σου ειτε δικο του) και με το στοματικο αλλωστε υο σημειο ''ευχαριστησεις'' για τις γυναικες ειναι λιγο μακρια απο το'' σημειο''^^
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130539 από marizaki στις 29 Σεπτεμβρίου 2014, 1:28πμ

marizaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
θες να πεις οτι μετα απο καιρο θα γινει..... μηπως ειναι νωρις ακομα? εχω ακουσει οτι η γυναικα οσο ωριμαζει τοσο πιο πολυ απολαμβανει το σεξ..... παιζει ρολο το οτι λιγο καιρο ειμαι σεξουαλικα ενεργη? ή λετε να φταινε οι ορμονες μου?... πραγματικα εχω αγχωθει πολυ με αυτο το ζητημα. γτ πριν κανω σεξ για πρωτη φορα ειχα ακουσει τοσα πολλα γυρω απο το σεξ και ποσοσ ωραιο ειναι και πραγματικα απογοητευτικα οταν δεν ενιωσα τιποτα την πρωτη φορα. Υπεθεσα ομως πως οφειλοταν στον πονο ...και νομιζα πως μετα απο καποιες φορες θα ενιωθα οπως οι αλλες γυναικες. Ομως για ενα χρονο και κατι που κανω σεξ...δεν το εχω νιωσει αυτο...
Τι μπορει να φταιει??
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #130549 από Alone στις 29 Σεπτεμβρίου 2014, 2:58μμ

Alone

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα δεν ξρ πραγματικα δεν εχεις ακουσει π λενε οτι το σεξ ειναι μονο για να ευχαριστει τους ανδρες? ειναι ακριβως αυτο που σου λεωω για τους αντρεες η ευχαιρστηση ειναι στην ακρη του πεους ενω για εμανς πιο πανω....ισως και το αγορι σου δεν ξερει πως να σε φτανει σε καταλληλο οργασμο @! με την εμπειρια ολα θα γινουν υπομονη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130553 από marizaki στις 29 Σεπτεμβρίου 2014, 4:38μμ

marizaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
μακαρι....
παντως σευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130557 από BabisSougias στις 29 Σεπτεμβρίου 2014, 6:28μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Κοιτα, ισως ο δικος σου να ''φταιει'' για αυτο , οποτε συζητα μαζι του και να θυμασαι οτι στις γυναικες περνει πολληηηηηη ωρα να φτασουν σε αυτο το σημειο , μια καλη συμβουλη θα ηταν να σε φτασει στο πικ σου με το χερι του και μετα να μπει μεσα σου , και να φτασεις ετσι , αφου θα εισαι τοσο κοντα απο πριν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130558 από marizaki στις 29 Σεπτεμβρίου 2014, 6:31μμ

marizaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ok ευχαριστω πολυ.... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login