Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Γεια σας! Ονομάζομαι Βασίλης Πόρτας και η δουλειά μου είναι να πουλώ παράθυρα.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Εφηβεία (κάτω η βία)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130618 από InvalidPerson στις 03 Οκτωβρίου 2014, 9:42μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Το σχολείο μαυσωλείο, φυλακή και το διάβασμα εφεύρεση κακή ( άσχετο...)
Παιδά ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα σχετικά ....με τι άλλο ??
Λοιπόν θέλω να σας ρωτήσω
1)Για το σε ποια φάση της εφηβείας είμαι
2)Για το αν και πότε το πέος μου θα πάει 15+ και θα παχύνει...
3)Για το πότε θα βγάλω γένια, τρίχες κτλ.
4)Για το πόσο θα μακρύνει μέχρι το Χειμώνα
Είναι πολλά, ε;
Και πάμε στα στοιχεία μου...
Η οικογένεια....
Μάνα γεροδεμένη (όχι μπουλντόζα) 1.70
Πατέρας τα ίδια, αλλά 1,80
Αδερφός λιγότερο γεροδεμένος 1,78 22 ετών και έχει πολύ μεγάλο πέος (το έχω δει σηκωμένο μέσα από το σώβρακο όταν κοιμόταν και απ'οτι μου έχει πει 17 εκ)
Εγώ
14 ετών γ γυμνασιου 1.75 και πέος γύρω στα 10-11 εκ και ίδια περιφέρεια σε στύση...Χαλαρό είναι πολύ μικρό 3-4 εκ ....Άρχισα να χύνω (να αρχίζω απλά να βγάζω) τον Ιούνιο και τώρα φεύγουν 2-3 σταγόνες πηχτές...Τρίχες πάνω στην περιοχή λίγες max 2 εκατοστά μακρυά από το πέος και στις μασχάλες τώρα αρχισα να βγάζω και είναι πολύ λίγες.....ευκολα μετρίσιμες..
Πρόσωπο τίποτα και πόδια πολύ κοντές....
Ευχαριστώ !!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130619 από Panatziotis96 στις 04 Οκτωβρίου 2014, 1:00πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου καταρχάς είσαι αρκετά μικρός είσαι μόλις 14 ετών και από τα λεγόμενα κατάλαβα πως βιάζεσαι να μεγαλώσεις και πίστεψε με λόγος δεν ύπαρχει να το κανείς αυτό έισαι στην εφυβια ναι εισαι σε φάση που εισαι περίεργος με το σωμα σου ναι σε ερεθίζει το οτιδήποτε σεξουαλικο ναι δεν λέω όλοι περάσαμε από της ηλικία σου και καταλαβαίνω είναι μια δύσκολη ηλικία δεν θέλω να γίνομαι γραφικός ούτε να σου υποδείξω κάτι αλλά πιστεύω πως θα πρέπει να βάλεις στο μυαλό σου καλα... οτι εισαι αρκετά μικρός και πως κάποια στιγμή θα έρθουν όλα με το να τα βιάζεσαι δεν σου οφέλη σε κάτι !! Επέτρεψε μου να σου πω την γνώμη μου δηλαδή !! Ωστόσο θα σου απαντήσω όσο το δυνατόν ποιο αναλυτικά έτσι ώστε να σε Καλυψώ τις οποίες απορίες σου!!
1) Βρίσκεσαι σε περίοδο εφυβιας οπως προανέφερα όπου το σώμα σου αρχιζει να οριμαζει Κάτα κάποιον τροπο και οι ορμόνες σου αυξάνονται παρά πολύ με αποτέλεσμα οτι γυμνό δεις να σε ερεθίζει...
2) Το αν το πέος σου γίνει 15 η 15+ δεν το ξέρει κανείς καθώς το μέγεθος του μέσου Έλληνα κυμενεται στα 15εκ και ίσως και λίγο ποιο κάτω κοντά στα 14-15εκ αυτό σημάνει πως δεν θα πρέπει να σε τρομάξει γιατί αυτά είναι οπως είπα ποσοστά από τον μέσο όρο και οχι... δικά σου ατομικά αποτελέσματα...επισεις δεν μπορείς να ξέρεις πως θα αντιδράσει ο οργανισμός σου και ποσό θα μεγαλώσει πάντως το μόνο σίγουρο είναι οτι θα μεγαλώσει εισαι ακόμη μικρός!!
3) Σχετικά με τα γενιά και της τρίχες που ανέφερες είναι τελιος υποκειμενικό εγώ είμαι 18 και τώρα μπήκα στα 19 και φέτος ξεκίνησα να βγάζω γενιά στην ηλικία σου όμως είχα τρομερή ανάπτυξη στο πέος και στην τρίχες εκεί στην περιοχή από όσο θυμάμαι τον εαυτό μου !! Είχα πολλές τρίχες!!! Θυμάμαι τα παιδιά της ηλικίας μου είχαν πολλά σπυριά στο πρόσωπο ενώ εγώ τότε οχι... μόλις έφτασα στο λύκειο σε αυτούς έφευγαν αλλά βγήκαν σε εμένα και τωρα αποχωρούν θέλω να σου πω πως είναι τελιος στον ανθρώπω το πως θα αντιδράσει πάντως συνήθως στα 15-17 εκεί κοντά νομίζω πως βγάζει ένας άνδρας γενιά συνχωρεσε μου αν κάνω λάθος !!
3) σου αΠάντσα και ποιο πάνω τι γίνεται με το μέγεθος κλπ!!
Ελπίζω να σε κάλυψα στης απορείες σου και να σε βοήθησα εάν ναι θα εκτιμούσα πολύ αν μου έδεινες μια αποδεκτή απάντηση !!! Ευχαριστώ πολύ !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130628 από InvalidPerson στις 05 Οκτωβρίου 2014, 9:12μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ φίλε... Και μιας που θυμήθηκα άλλη μια ερώτηση... Όταν αγγίζω με το δαχτυλο το κεφαλάκι (βάλανο), με πονάει, ενώ όταν ρίχνω πάνω του νερό από τη μπαταρία του μπάνιου δεν πονάω...Όταν έρθει, όποτε έρθει ή ΑΓΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΦΟΡΑΣ και προφανώς θα χρειαστεί να φορέσω προφυλακτικό θα πονάω?? ...Επίσης, πάντα το δέρμα καλύπτει τη βάλανο πάντα, εκτός αν το κατεβάσω...Να σημειώσω ακόμη πως η βάλανος βγαίνει άνετα όταν είναι χαλαρό αλλά όταν είναι σηκωμένο, βγαίνει μεν αλλά νιώθω ένα μικρό πόνο που μάλλον έρχεται από το χαλινό...Είναι πρόβλημα ?
Και τελευταίο.....πως μπορώ να απαλλαγώ από τα "τυριά" που σχηματίζονται στη βάλανο ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130631 από DamionGorden στις 06 Οκτωβρίου 2014, 1:30πμ

DamionGorden

μέλος από: 23/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Προφανώς επειδή το δέρμα, η ακροποσθία, καλύπτει μονίμως την βάλανό σου, είναι πιο ευερέθιστη σε σχέση με ένα πέος που αφήνει την βάλανο εκτεθειμένη γι αυτό και πονάς όταν την αγγίζεις, αν και φαντάζομαι πως δεν εννοείς κανονικό πόνο αλλά ένα ενοχλητικό γαργάλημα. Καλό θα είναι να τραβάς το πετσάκι προς τα πίσω με κάθε ευκαιρία, ακόμα και όταν κατουράς ώστε να αποφύγεις πιθανή φίμωση, αν όμως, μετά από μέρες, διαπιστώσεις πως δεν υποχωρεί ο πόνος τότε θα πρέπει να απευθυνθείς οπωσδήποτε στους γονείς σου για να σε εξετάσει γιατρός, μην ντραπείς καθόλου, συμβαίνουν αυτά. Για να απαλλαγείς από το σμήγμα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να καθαρίζεις πιο συχνά και επιμελώς την βάλανο, δεν καθαρίζεται απλώς ρίχνοντας νερό με την μπαταρία του μπάνιου, όσο ενοχλητικό και αν είναι θα πρέπει να τραβήξεις το δέρμα και να την τρίψεις με τα δάχτυλά σου, ειδικά γύρω από την βάση, χρησιμοποιόντας αφρόλουτρο ή καποιο ήπιο σαπούνι, τέλος ξέπλυνε με άφθονο νερό. Όσον αφορά το προφυλακτικό μπορείς να λύσεις την απορία σου φορώντας ένα την ώρα που τον παίζεις. Ελπίζω να σε βοήθησα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login