Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

βρωμολογα κ χουφτωμα :P

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131369 από Eva33 στις 29 Νοεμβρίου 2014, 11:10μμ

Eva33

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας...λοιπον...Ειναι κάποιες φορές π τ αγόρι μ με φωνάζει καυλα του κ η αλήθεια είναι πως μ αρεσει αλλα δεν ξέρω πως ν απαντάω σε κάτι τέτοια; αγόρια τ σας αρεσει να ακούτε; :P κοριτσιαα τι τους λέτε εσείς; .... Κ επίσης είναι και κτ αλλο...καμια φορά όταν περνάει απο πίσω μ στο σχολείο με χουφτώνει αλλα είναι λίγο περίεργο γτ έχει τύχει να το δει κάποιος καθηγητή κ μετά με ρωτούσε διαφορα ;ρ (ο καθηγητής)αν του πω να μν το κάνει ετσι..δημοσια θα ξενέρωσε η κτ τετοιο; κ πως να του το πω; αυτα..

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131376 από Eva33 στις 30 Νοεμβρίου 2014, 10:23πμ

Eva33

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Πείτε μ ρε παιδιά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131378 από XxXGreGXxX στις 30 Νοεμβρίου 2014, 10:36πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Καλημερα φιλη. Γνωμη μου ειναι πως ναι θα υπαρχουν καποια λογια σε ενα ζευγαρι λιγο πιο προστυχα σε συγκεκριμενες στιγμες. Και εμενα μου αρεσει η κοπελα μου να μου μιλαει βρομικα αλλα μονο σε στιγμες του σεξ. Τωρα το να μιλας βρομικα γνκα στον δρομο δεν ειναι οτι καλυτερο μπροστα σε κοσμο και κοσμακι. Απλα σεβεσαι τους γυρω σου και ειδικοτερα τον εαυτο σου. Αυτο ισχυει και για το χουφτωμα που μας λες . Οταν σε χουφτωνει μπροστα σε ολοκληρο σχολειο υπαρχουν πολλα περιθωρια να σου βγει το ονομα. Θα υπαρχουν χουφτωματα αλλα σε ιδιαιτερες στιγμες. Αμα του το πεις και ξενερωσει παει να πει οτι μαλλον ή δεν σε σεβεται ή εχει μονο αλλα στο.μυαλο του. Μιλησε του και δες αναλογα πως θα πραξεις :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131379 από Eva33 στις 30 Νοεμβρίου 2014, 10:39πμ

Eva33

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Οχι το πρώτο δεν γινεται δημόσια...πανω στη φάση αλλα δν ξέρω τ να του λεω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131382 από lazlos στις 30 Νοεμβρίου 2014, 1:20μμ

lazlos

Εικονίδιο
μέλος από: 28/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Άμα σε λεει καύλα του πες τον κ εσυ καυλιάρη σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login