Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Είμαστε αλτρουιστές ώστε να σώσουμε τη ΔΙΚΗ ΜΑΣ ψυχή.
Κυριακή, 19 Μαΐου

σεξ στα 15

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131641 από jessie23 στις 29 Δεκεμβρίου 2014, 3:12πμ

jessie23

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 15 χρονων και ο φιλος μου 18 εχουμε κανει τα προκαταρκτικα και καταλαβαινω οτι θελει να προχωρισουμε στο απροχωριτω.. η αληθεια ειναι οτι θελω αλλα δεν ξερω μιπως ειμαι μικρη;; φοβαμαι κι ολας γιατι καμια στην παρεα μου δεν το εχει κανει και αν το κανω θα θελω να το μοιραστω με καποια που με καταλαβινει..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131644 από Aitherovamwn στις 29 Δεκεμβρίου 2014, 11:38πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
Αυτη ειναι μια λεπτη κουβεντα.. Η δικια μου γνωμη ειναι πως το 15 ειναι μικρη ηλικια ναι, ομως εαν εσυ θελεις, δεν μπορει κανενας να σου πει τι θα κανεις με το σωμα σου! Επισης δεν εισαι και 12 ;)
Για εμενα η χρυση τομη ειναι καπου γυρω στο 16! Ομως αφου εσενα το αγορι σου ειναι 18 κι εσυ 15, ειναι μια αποφαση που καλυτερο θα ταν να την παρετε μαζι.. Αν θελει/μπορει εκεινος να σε περιμενει μεχρι να νιωσεις ετοιμη. Αν εσυ εν τελει θελεις να περιμενεις η να το κανεις τωρα..!
Μια αποδεκτη θα με βοηθουσε..! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #131648 από Dieftharmenos στις 29 Δεκεμβρίου 2014, 6:51μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Προφανως και θελεις γιατι εισαι 15 και οι ορμονες σου βαρανε κοκκινο.Ομως δεν μας ειπες ποσο καιρο τα εχεις με τον μαντραχαλα και αν νιωθεις πως μπορεις να κρατηθεις απο πανω του και αν τον εμπιστευεσαι.

Εγω την πρωτη μου σεξουαλικη επαφη την ειχα πανω κατω στην ηλικια σου με μια κοπελα μολις 1 χρονο μεγαλυτερη μου.Το μετανιωσα απιστευτα γιατι μετα απο 1 μηνα με χωρισε.Προσεχε μην παθεις το ιδιο.

Το αγορι σου ειναι 18 χρονων(στην ηλικια μου πλεον) και καταλαβαινω πως νιωθει.Εγω τρελενομαι οταν κανω να βρεθω σεξουαλικα με την κοπελα μου για πανω απο 4 μερες.Φαντασου αυτος που ειτε δεν εχει κανει ποτε σεξ ειτε εχει να κανει καιρο.Το θεμα ομως ειναι αν σε σεβεται πραγματικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131779 από Niki_Zib στις 05 Ιανουαρίου 2015, 4:57πμ

Niki_Zib

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας,θέλω να σας ρωτήσω κάτι,μήπως μπορώ να το ρωτήσω σε κάποιον;

Σημείωση moderator: Από αριστερά στο μενού: Δραστηριότητες -> Φόρουμ, μετά διαλέγεις την κατηγορία που θες και μετά "Γράψε Θέμα" πάνω δεξιά.

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login