Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις τη λύση, αλλά ότι πρέπει να τη δικαιολογήσεις και σε άλλους.
Σάββατο, 18 Μαΐου

sex με την θεια(απαντανε κυριως γυναικες)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131652 από _den_xero_ στις 29 Δεκεμβρίου 2014, 8:57μμ

_den_xero_

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας,
Λοιπον, ειμαι 19 ετων και γουσταρω-ειμαι ερωτευμενος με την θεια μου (25 ετων). Καθε φορα που παω στο σπιτι της αυτη ειναι με το στρινκ και καποιες φορες δν φοραει σουτιεν και της φαινονται οι ρωγες και το στηθος. Εχω εξπερματωσει πολλες φορες για αυτην. Πως μπορω να την πεισω να κανουμε σεξ, (να τα φτιαξουμε-να εχουμε σχεση [δεν φαινεται 25αρα-μικροτερη])και πωςμπορω να την πεισω να μου πιασει το πεος και γω αντοιστιχα το αιδοιο και τον "πρωκτο"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131668 από _den_xero_ στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 1:46μμ

_den_xero_

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #131670 από Dieftharmenos στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 2:35μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ελα ρε φιλε...ολοι οταν ειμασταν 7-10 χρονων "ερωτευτηκαμε" την μεγαλη μας 3η ξαδερφη(που στην τελικη ειναι και νομιμο) αλλα οχι και στα 19.Αστο να παει στο διαολο...το λιγοτερο να φας καμια φαπα και στην χειροτερη περιπτωση να σε πεταξει απο το σπιτι με τις κλοτσιες και απανοτα καντηλια.Δεν ειναι ολη η ζωη μια τσοντα γιατι τετοιες περιπτωσεις μονο εκει υπαρχουν.Δεν λεω οτι ειναι αδυνατο να συμβει αλλα σκεψου τις συνεπειες.

ΥΓ.Πριν κανα χρονο διαβαζα για ενα ζευγαρι αιμομικτικων και ο καημενος ο αντρας για καθε παιδι που εκανε με την γυναικα του(αδερφη,η πρωτη ξαδερφη) εμπαινε 1-2 χρονια φυλακη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login