Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είτε παίδες Ελλήνων είτε παίδες Βαρβάρων. Ένα από τα δύο.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Στις γυναικες αρεσει το πρωκτικο ΣΕΞ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131673 από _den_xero_ στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 5:11μμ

_den_xero_

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια,
Με την κοπελα μου εχουμε κανει σεξ πολλες φορες αλλα καθε φορα που ηθελα να της κανω πρωκτικο δεν με αφηνε!!!! Δεν μπορω να καταλαβω εσεις οι γυναικες θελετε ή δεν θελετε το πρωκτικο σεξ ή μετα απο ποσο καιρο αφησατε τον συντροφο σας...σε εσας (αγορια) εχει τυχει αυτο;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #131674 από Dieftharmenos στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 5:17μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ουτε η κοπελα μου με αφηνει...πρεπει να το παρεις σιγα σιγα.Μην της λες "μωρο μου ελα να σε παρω απο τον κωλο".Οταν κανετε σεξ και βολευει η σταση,οπως για παραδειγμα οταν ειναι αυτη απο πανω, και βλεπεις οτι εχει αναψει πολυ αρχισε να της τριβεις σιγα σιγα τον πρωκτο.Στην αρχη περνα το χερι σου απο πανω και ακουμπα ισα ισα και προσπαθησε να καταλαβεις τις αντιδρασεις της.Μετα αναλογα πως θα σου φανει τριψε κανονικα.

Σιγα,σιγα θα συμβιβαστει με την ιδεα αλλα μην περιμενεις να γινει και γρηγορα.Θα ακολουθησω και εγω αυτη την ιδεα μπας και δουμε προκοπη.

Μαζι σου μαγκα!!!

YΓ.Μην κανεις το λαθος και μου δωσεις αποδεκτη...περιμενε να δουμε τι θα πει καμια κοπελα να παρουμε συμβουλες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131675 από _den_xero_ στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 5:20μμ

_den_xero_

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ωραιος...!!!!!!!!
Αυτο ακριβως θα κανω ;-)

Θελω και αλλες απαντησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131690 από Νικη στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 4:00μμ

Νικη

μέλος από: 31/12/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Οι γυναικες δεν νιωθουμε στο πρωκτικο σεξ οπως απο κανονικα, ειναι λογικο.. και η αληθεια ειναι οτι φοβομαστε λιγακι μ'αυτα που ακουμε κι ολας και γι'αυτο να μην γινεται συχνα το πρωκτικο.. προσπαθησε οταν θα ειστε ετοιμοι να γινει.. να εισαι τρυφερος και προσεκτικος.. να της το αναφερεις οταν θα ειναι ερεθισμενη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131699 από _den_xero_ στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 9:55μμ

_den_xero_

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Οκ thanks, αν ειναι θα το κανω κ αυτο ;-)

Θελω και αλλες απαντησεις!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login