Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Όπου κι αν είσαι θά 'χεις γεράσει, μικρέ μου ήρωα, Γιώργο Θαλάσση.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

παρθενικος υμενας και απορια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131689 από Νικη στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 3:53μμ

Νικη

μέλος από: 31/12/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εδω και 1,5 χρονο εχω σεξουαλικη επαφη με το αγορι, εχει γινει αρκετες φορες ομως ποτε δεν εχω βγαλει αιμα.. :/ ειναι ο πρωτος που εχω παει

Αα καπου ακουσα οτι οσο εμεις οι γυναικες ανοιγουμε μετα απο καιρο δεν το νιωθουμε οταν εχουμε επαφη με καποιον, ισχυει κατι τετοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #131691 από Dieftharmenos στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 4:20μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα,

Δεν ειναι αναγκη να βγαλεις αιμα...πολλες κοπελες δεν βγαζουν.Τωρα δυσκολα να κανετε σεξ 1,5 χρονο και να μην εχει σπασει αλλα ειναι και αυτο πιθανο εφοσον ειναι πολυ ελαστικος ο παρθενικος σου υμενας.Εγω παντως πιστευω πως απλα δεν εβγαλες αιμα.

Οσο για την δευτερη ερωτηση οχι δεν ισχυει.Αυτες ειναι χαζομαρες που λεγονται.Η γυναικα μπορει να αναψει και να ερθει σε οργασμο ακομα και με ενα πεος 5 εκατοστων.Αυτα τα "δεν νιωθω τιποτα" ειναι καθαρα στο μυαλο σας.Αν ο αλλος ειναι σωστος,εχει σωστη τεχνικη,σας εχει κανει καλα προκαταρκτικα και ολα τα βιτσια τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να μην νιωσετε τιποτα ακομα και το μικρο του δαχτυλακι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131692 από Νικη στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 4:38μμ

Νικη

μέλος από: 31/12/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εχω διαβασει οτι σε καποιες γυναικες σπαει κατα την εγκυμοσυνη..

Εννοω οτι οσο ανοιγουμε απο κατω μετα οταν ανοιξει πολυ δεν νιωθουμε πολλα πραγματα. Τρομαξα οταν το ακουσα!
Δηλαδη αν μια γυναικα ανοιξει παρα πολυ δεν σταματαει να νιωθει, ετσι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131694 από Dieftharmenos στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 5:14μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Φυσικα και δεν ισχυει...με αυτη την λογικη καθε γυναικα πανω απο 30-35 που εχει κανει τοσες φορες σεξ στην ζωη της δεν θα ενιωθε τιποτα.Απλα οπως σου ειπα ολα ειναι στο μυαλο σας.Εσεις οι γυναικες διεγειρεστε επι το πλειστον εγκεφαλικα.Αυτη η διεγερση ερχεται σε μεγαλυτερο βαθμο αναλογα με το εργαλειο του συντροφου σας.

Στην ουσια το να εχεις ενα πεος 20 εκατοστα και ενα αλλο 15 δεν εχει καμια διαφορα.Απλα στο κεφαλι σας εχει.Αν αυτος με τα 15 εκατοστα(που ειναι ενα κανονικο και μετριο μεγεθος) χειριζεται καλυτερα το εργαλειο του,σου κανει οτι βιτσια θελεις και σου κανει πολυ καλα προκαταρκτικα θα νιωσεις πολυ παραπανω πραγματα απο αυτον με τα 20(που αν δεν σου κανει καλα τα παραπανω το πιθανοτερο ειναι να μην σου αρεσει το σεξ μαζι του).

Τωρα ας πουμε οτι και οι 2 εχουν την ιδια τεχνικη και σου κανουν ακριβως τα ιδια πραγματα.Τοτε θα αναψεις περισσοτερο με αυτον με τα 20 εκατοστα γιατι απο μονο του το κεφαλι σου σου λεει "μεγαλυτερο πεος=μεγαλυτερη απολαυση".Κατι που δεν ισχυει στην πραξη αλλα ο ευατος σου στο επιβαλλει.

Οποτε το "δεν νιωθω τιποτα" συνεπαγεται απο την συνηθεια του να κανεις σεξ με ανθρωπους με αρκετα μεγαλο πεος και στην συνεχεια με καποιον που εχει μικροτερο.Οχι γιατι δεν σε ικανοποιει...ξαναλεω μπορει να κανει καλυτερο σεξ.Απλα το κεφαλι σου δεν μπορει να αντιληφθει οτι το ποιος κανει καλυτερο σεξ δεν εχει να καει με το μεγεθος αλλα με αλλα πραγματα.Ετσι γινεσαι προκαταλλειλημενη.

Οποτε,για να εχεις μια κανονικη σεξουαλικη ζωη πρεπει να βρεις τι πραγματικα σου αρεσει στο σεξ για να το μοιραζεσαι με τους συντροφους σου και αυτοι να το πραγματοποιουν.Πολλες γυναικες πιστευουν οτι το πεος κανει τον αντρα αλλα η αληθεια ειναι οτι ο αντρας κανει το πεος.

Οταν ημουν μικροτερος(σε λιγες μερες γινομαι 19) ευχομουν το πεος μου να μεγαλωσει πολυ.Οταν εκανα πρωτη φορα σεξ η κοπελα δεν ξετρελαθηκε οποτε τοτε καταλαβα τι παιζει.

ΥΓ.Ειπαμε αν ειναι πολυ ελαστικος ο υμενας σου δεν εχει σπασει.Μπορεις να πας στον γυναικολογο να σε δει.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131697 από Νικη στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 8:17μμ

Νικη

μέλος από: 31/12/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Δικιο εχεις σ'αυτα που λες δεν εχω και πολλες εμπειριες αλλα ενταξει.. ειχα τρομαξει οταν το ακουσα αυτο..
Οσο για το αλλο θεμα φοβαμαι λιγο να παω γιατι εδω ειμαστε σχετικα κλειστη κοινωνια (στην ουσια ολοι σχεδον γνωριζομαστε μεταξυ μας εστω και φατσικα) και ποτε δεν ξερεις, ειμαι και ανηλικη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131698 από Νικη στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 8:18μμ

Νικη

μέλος από: 31/12/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Σ'ευχαριστω για τις απαντησεις σου με βοηθησες αρκετα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login