Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα αλλάζει ριζικά μια γλώσσα προγραμματισμού τη στιγμή ακριβώς που θα σιγουρευτείς ότι την έμαθες καλά.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Περίοδος-Σεξ.Πιθανότητες να είμαι έγκυος;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131752 από CannotFindAUser στις 03 Ιανουαρίου 2015, 8:36μμ

CannotFindAUser

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπόν λοιπόν

Τις προάλλες το κάναμε με τον δικό μου τέλος πάντων και ήμουν στην πέμπτη μέρα της περιόδου.-Να σημειωθεί ότι έχω νορμάλ κύκλο στις 28 μέρες.-
Και κοιτάξτε πως έχει το θέμα.Την πρώτη φορά,το κάναμε λίγο στην αρχή χωρίς προφύλαξη και μετά με.Ύστερα το κάναμε άλλη μια φορά με προφυλακτικό,και μετά τρίτη φορά το κάναμε σε όλη την διάρκεια χωρίς προφύλαξη μέχρι που τραβήχτηκε και τελείωσε.
Και επειδή λένε για ποσότητες σπέρματος στα προσπερματικά υγρά και όλα αυτά,πείτε μου όσες έχετε όντως εμπειρίες κτλ,τι πιθανότηες έχω να έμεινα εγκυος;
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #131754 από ScandalousAngel στις 03 Ιανουαρίου 2015, 11:24μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος. Οταν εισαι σε μερες περιοδου δεν εισαι σε γονιμες μερες. Ουσιαστικα η πρωτη μερα της περιοδου και 4 μερες μετα το τελος της δεν μπορεις να μεινεις εγκυος. Να κανετε σεξ με προφυλακτικο παντα ειναι απλο, τωρα δεν θα ανησυχουσες. Ελπιζω να σε βοηθησα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131756 από CannotFindAUser στις 04 Ιανουαρίου 2015, 12:29πμ

CannotFindAUser

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σχέσεις από απόσταση ενθουσιασμός μπλα μπλα μπλα,πάνε τα προφυλακτικά χαχα ευχαριστώ πάντως! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131759 από Dieftharmenos στις 04 Ιανουαρίου 2015, 4:07πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Επειδη στην Ελλαδα η σεξουαλικη παιδεια ειναι τοση οσα τα λεφτα να υπενθυμισω οτι το προφυλακτικο δεν το φορας μονο για μην κανεις παιδια αλλα και για να μην κολλησεις ασθενειες.Αυτο ολοι το ξεχνανε για καποιον(!!!) λογο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131847 από apofasistiki στις 10 Ιανουαρίου 2015, 12:42πμ

apofasistiki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν παίζει να εισαι έγκυος χαλάρωσε απλά για την δική σας υγεία φρόντισε ο φίλος σου να παίρνει προφύλαξη αλλιως πες του δεν έχει :-P ;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131870 από apostoliaa στις 11 Ιανουαρίου 2015, 3:59μμ

apostoliaa

banned
μέλος από: 11/1/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.... Είχα επαφή χωρίς προφυλακτικό στις 7/1 η περίοδος μου τελείωσε στισ 4/1 ο δικός μου μου είπε πως δεν τελείωσε μέσα μου και ότι κατάλαβε ποτε θα έρθει το σπέρμα το έβγαλε επαιξε και μετα τελείωσε... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος;; έχω αγχωθει υπερβολικά φοβάμαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131874 από apofasistiki στις 11 Ιανουαρίου 2015, 6:55μμ

apofasistiki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ηρέμησε δεν υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος δε βρισκόσουν σε γονιΜΕΣες μέρες φροντίστε άλλη φορά να χρησιμοποιείτε προφυλακτικό σε αντιθετη περίπτωση μη του κατσεις σκέψου και τις αρρώστιες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131875 από Dieftharmenos στις 11 Ιανουαρίου 2015, 8:04μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(apofasistiki@11 Ιανουαρίου 2015)
Ηρέμησε δεν υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος δε βρισκόσουν σε γονιΜΕΣες μέρες φροντίστε άλλη φορά να χρησιμοποιείτε προφυλακτικό σε αντιθετη περίπτωση μη του κατσεις σκέψου και τις αρρώστιες


Δεν μενεις εγκυος μονο στις γονιμες μερες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131876 από apofasistiki στις 11 Ιανουαρίου 2015, 8:11μμ

apofasistiki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Όχι που δεν θα πεταγοσουν ! :-) εντάξει είναι και τα προσπερματικα υγρα αλλά οι πιθανότητες είναι μικρές εφόσον δεν είναι στις γονιμες μέρες ...μην μου ξανά εναντιωθεις παρακαλω γιατί τελείωσαν τα μηνυματα μου στο φορουμ και πρέπει να καταλάβω τι παιζε με το pay pal που είμαι ασχετη ...ωστόσο αγαπητε διεφθαρμενε ομολογώ ότι οι απαντησεις σου με βοήθησαν αρκετά και όσο για σένα αποστολία αν και οι πιθανότητες είναι μικρές κανε ένα τεστ καλού κακού και την επόμενη φορά χρησιμοποιήστε προφυλακτικο !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131879 από apostoliaa στις 11 Ιανουαρίου 2015, 10:38μμ

apostoliaa

banned
μέλος από: 11/1/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες...αρα δεν υπάρχει πιθανότητα έτσι;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login