Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Οι άντρες με σκουλαρίκι είναι έτοιμοι για γάμο. Έχουν εμπειρίες και πόνου και αγοράς κοσμημάτων.
Τρίτη, 21 Μαΐου

Πως να του πω να ξανακανουμε κατι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132220 από wildGirl στις 31 Ιανουαρίου 2015, 1:00πμ

wildGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Για να μην τα πολυλογω.Αυτος και η οικογενεια του ειναι οικογενιακοι φιλοι.Την ημερα των Χριστουγεννων οι θειοι μου τους ειχαν καλεσει στο τραπεζι και βρηκαμε αφορμη να κατεβουμε κατω στην αυλη μονοι μας(να πω οτι μου ειχε δοθει ευκαιρια και πιο παλια να κανουμε κατι αλλα δεν την ειχα εκμετελαυτει)Αρχισε να λεει μ*αλακιες(σεξουαλικου περιεχομενου :ρ) και ειδα οτι του ειχε σηκωθει.Αρχισε να με ρωταει αν θα του τον παιξω και εγω στην αρχη δεν ελεγα τπτ απλα γελουσα.Μετα αρχισε ομως να σοβαρευει το πραγμα και καταληξαμε σε μια γωνια να με χουφτωνει και εγω να του τον πιανω λιγο.Μετα απο λιγο με ρωταει για να μου δωσει ενα φιλι,αφου απανταω ναι με φιλαει και μου λεει οτι ηταν το πρωτο του φιλι.(Να αναφερω οτι μου ειπε να ερθει καμια μερα σπιτι μου οταν δουλευουν οι δικοι μου να κανουμε κατι).Αφου φιλιομασταν αρκετη ωρα,αποφασισαμε να παμε παλι στο σπιτι για να μην μας παρουν χαμπαρι.Και εδω ερχεται η ξενερα.Μου ειπε να μην ξανακανουμε το τελευταιο (το φιλι) γιατι δεν αγαπιομαστε και να κανουμε σαν να μην εγινε ποτε.Θελοντας και μη,συμφωνησα.Ναι,δεν τον αγαπαω αλλα δεν νομιζω οτι αυτο το κανεις μονο οταν αγαπας καποιον.Τελοσπαντων αισθανομαι οτι εχω κολλησει μαζι του απο εκεινη την φορα.Εχω μπερδευτει με ολο αυτο "θα κανουμε σαν να μην εγινε ποτε" εννοουσε για ολα ή για το φιλι;Επισης ξερω οτι γκομενιζει απο εδω και απο κει χωρις αποτελεσμα,πραγμα που θα με ενοχλει λιγο (αν και δεν θα πρεπε αφου δεν εχουμε σχεση)Τον βλεπω τουλαχιστον 2 φορες την εβδομαδα και φερομαστε φυσιολογικα σαν να μην εχει γινει τιποτα απο ολα αυτα..Το θεμα ειναι οτι εγω θελω να ξανακανουμε κατι και ναι θελω σχεση μαζι του αλλα δεν ξερω πως να του συμπεριφερθω.Τι να κανω;(Συγνώμη για το μεγαλο κειμενο)
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #132221 από Dieftharmenos στις 31 Ιανουαρίου 2015, 2:25πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχ...το παιδι απο οτι καταλαβαινω απο τα λιγα που γραφεις ειναι εντελως ανωριμο.Να φανταστω ειστε στα μεσα της εφηβειας εκει που το αγορι εχει τις απιστευετες καυλες και το μονο που θελει ειναι να της ικανοποιησει με οποιο τροπο μπορει.Περασαμε ολοι απο αυτη την φαση...

Τωρα να σου πω πως επειδη εισαι σχετικα αμαθη(απο οτι καταλαβαινω παντα...δεν μας ειπες) ειναι λογικο να κολλησεις με κατι τοσο απλο.Εγω προσωπικα θα σου προτινα να μην κανεις τιποτα.Ψαξε για καποιον πιο σοβαρο αν θελεις να κανεις σχεση και να κρατησει πανω απο ενα μηνα.

Εδω αλλαξε η συμπεριφορα του μεσα σε μια ωρα...φαντασου δηλαδη να περασουν και μερες.Κατι μου λεει παντως πως θα το ξεχασεις συντομα.Στην τελικη δεν εγινε και τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132274 από wildGirl στις 03 Φεβρουαρίου 2015, 3:16μμ

wildGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Πρωτον ευχαριστω για την απαντηση,2ον εγω ειμαι 15 και αυτος περιπου μισο χρονο μικροτερος(σορρυ που δεν το ανεφερα στο προηγουμενο ποστ)Δηλαδη να μην του πω τιποτα?Να μην αναφερω το θεμα καθολου αμα βρεθουμε μονοι μας?Αμα το ανεφερει αυτος?Και αμα μου πει να κανουμε κατι εγω τι να κανω?Αα επισης ξεχασα να πω οτι μετα αφου πηγαμε σπιτι ειχε παρει το κινητο μου και εβλεπε κατι φωτογραφιες μου με μαγιο και εκανε ζουμ σε ορισμενα σημεια :ρ και μετα το εκλεισε για να μην ερθει κανεις ξαφνικα και το δει..(αυτο σημαινει κατι;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login