Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλύτερα να χαρίζεις παρά να δανείζεις. Το κόστος είναι το ίδιο έτσι κι αλλιώς.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

ιδεες για γενεθλια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132231 από AnnaSmile στις 31 Ιανουαρίου 2015, 9:06μμ

AnnaSmile

Εικονίδιο
μέλος από: 31/1/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του φτου

θα ήθελα την βοήθεια σας, σε λίγο καιρό έχει γενέθλια το αγόρι μου και θα κανει παρτι σπίτι του, μετα που θα φυγουν όλοι θα είμαστε μόνοι στο σπίτι και θα μείνω εκει, είμαστε και οι δυο 18 και έχουμε προχωρήσει , οπότε θέλω ιδέες για εκείνη την μέρα.
για δωρο έχω καταλήξει, αλλα θέλω πιο "καυτες" ιδέες (να το θέσω έτσι :P )για οταν θα μεινουμε μονοι ως 2ο δωρο. Να παρω κανένα προκλητικό νυχτικό (λόγω του ότι θα κοιμηθούμε εκεί ή εσώρουχα;παντως κατι τελείως διαφορετικό :P
καμια συμβουλή απο αγόρια για το τι θα σας αρεσε να κάνει η κοπέλα σας σε τέτοια περισταση;
σας ευχαριστώ προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #132233 από panagiotis97 στις 01 Φεβρουαρίου 2015, 10:57πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Άναψέ τον με μαύρα σέξι εσώρουχα και κάνε του μασάζ. Μπορείς να τον βασανίσεις λίγο και να του κλείσεις τα μάτια ή να του δέσεις τα χέρια. Αφού κάνετε σεξ όλο το βράδυ μπορείτε να μπείτε στο ντουζ μαζί με καυτό νερό. Αυτό πιστεύω είναι το ιδανικό δώρο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132235 από BabisSougias στις 01 Φεβρουαρίου 2015, 12:14μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
συμφωνω με τον απο πανω , σεξυ εσωρουχα , μαζι με κανα μασαζακι , κανενα καλο στοματικο και το καλυτερο σεξ που μπορειτε να κανετε θα ειναι οτι καλυτερο , το πρωι αν θες φτιαξτου κανα πρωινο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133334 από triton Π.Ν στις 26 Απριλίου 2015, 10:37μμ

triton Π.Ν

μέλος από: 26/4/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
συμφωνω απολυτα με τους παραπανω....σεξυ νυχτικακι. και οπωσδηποτε στριγκακι χωρις σουτιεν εννοειται...το χρωμα δεν εχει τοση σημασια! Πλακωσε τον στα γλωσσοφιλα....και ολα ειναι ευκολα μετα....καλη διασκεδαση μεχρι τελικης πτωσης....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login