Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έλληνας: Θηλαστικό ζώο που γλύφει τους πλούσιους ξένους και το παίζει υπεράνω στους φτωχούς.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Μ’αρέσει ο καθηγητής μου

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132507 από Dieftharmenos στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 1:30μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Angie Elefterio@21 Φεβρουαρίου 2015)
Και τι προτείνεις δηλαδή; Να βάλω στην άκρη τα αισθήματά μου και να κάνω πως δε συμβαίνει τίποτα; Να τον βλέπω και να μην κάνω τίποτα; Δεν θα αντέξω αυτή τη κατάσταση...



Μια χαρα θα αντεξεις...δεν εχετε και τιποτα στην τελικη.Αστο και σου λεω οτι σε λιγο θα σου περασει.Βρες κανενα αγορακι στην ηλικια σου να περνας καλα χωρις ενδοιασμους και ασε τον κωλογερο εκει που καθεται :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132508 από Angie Elefterio στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 2:13μμ

Angie Elefterio

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δεν έχουμε αλλά μπορούμε να κάνουμε... Και αν δεν μου περάσει, που αυτό φοβάμαι ότι θα συμβεί στο τέλος, τι θα κάνω; Θα τον βλέπω κάθε μέρα και δεν θα κάνω τίποτα; Φοβάμαι ότι αν το αφήσω έτσι τα αισθήματά μου θα αυξηθούν και μετά... Δεν θέλω να το σκεφτώ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132558 από zouboulia2010 στις 24 Φεβρουαρίου 2015, 2:52μμ

zouboulia2010

μέλος από: 24/2/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κοιτα ο καθηγητης σου δεν προκειτε να κανει κινηση οσο και αν τον προκαλεις.Εκτος αν του γυρισει το ματι και εκει θα πεσεις θυμα παιδερασμου.Αν τον θελεις τοσο περνα πιο πολυ ωρα μαζι του στα διαλλειματα και αν δειξει ενδιαφερον ΧΩΣΟΥ!! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login