Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ταΐζουμε το μωρό μας σκόρδο για να μπορούμε να το βρούμε στο σκοτάδι.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Αυνανισμος/πρωτη φορα/ΒΟΗΘΕΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132760 από Lolita319 στις 10 Μαρτίου 2015, 7:36μμ

Lolita319

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
εχω αρχισει να αυνανιζομαι απο το καλοκαιρι και καθε φορα που ανοιγω τα ποδια μου για να βαλω δαχτυλο ακουγονται κατι ηχοι σαν να μου βγαινουν αερια για να το πω πιο χύμα σαν να κλανω και το νιωθω βασικα πως ειναι αυτο αλλα δεν ξερω γιατι και συντομα θα ναι η πρωτη μου φορα και ντρεπομαι πολυυ! ΒΟΗΘΕΙΑ! ισως να σας φενεται αστειο αλλα για μενα δεν ειναι..ειναι ντροπιαστικο..καμια λυση? η αιτια αυτου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132767 από Panatziotis96 στις 11 Μαρτίου 2015, 7:36πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Lolita319@10 Μαρτίου 2015)
εχω αρχισει να αυνανιζομαι απο το καλοκαιρι και καθε φορα που ανοιγω τα ποδια μου για να βαλω δαχτυλο ακουγονται κατι ηχοι σαν να μου βγαινουν αερια για να το πω πιο χύμα σαν να κλανω και το νιωθω βασικα πως ειναι αυτο αλλα δεν ξερω γιατι και συντομα θα ναι η πρωτη μου φορα και ντρεπομαι πολυυ! ΒΟΗΘΕΙΑ! ισως να σας φενεται αστειο αλλα για μενα δεν ειναι..ειναι ντροπιαστικο..καμια λυση? η αιτια αυτου?

καλημέρα από εμένα
χωρίς να είμαι 100% σίγουρος στο τι μπορεί να παίζει να σου πω ότι υποψιάζομαι πως μάλλον εκεί κάτω είσαι λίγο κλειστή !
και δεν υπάρχει πολύ χώρος για να περάσει ο αέρας με αποτέλεσμα λόγο και το ότι η περιοχή είναι υγρή να ακούγεται έτσι !!
δεν αποτελεί πρόβλημα και εγώ στις κοπέλας μου που τις έβαζα ακουγόταν έτσι δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς !
μια αποδέκτη αν σε κάλυψα ! (:
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132768 από GiannakosBAcK στις 11 Μαρτίου 2015, 2:58μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω αν ισχύει το παραπάνω κείμενου του φίλου μας αλλά μην ανησυχείς είναι φυσιολογικό και κατά την διάρκεια του sex μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο αλλά δεν είναι λόγος να στεναχωριέσαι ούτε να ντρέπεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #132769 από Dieftharmenos στις 11 Μαρτίου 2015, 4:11μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχει γινει και στην κοπελα μου κατα την διαρκεια του σεξ.Ειναι πολλα τα υγρα που εχουν κλειστει μεσα και δημιουργουνται φουσκαλες και οταν βγαζεις το χερι σκανε και ακουγονται σαν κλανιες.Δεν ειναι τιποτα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login