Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν τό 'κανα εγώ! Κανείς δε με είδε να το κάνω! Δεν μπορούν ν' αποδείξουν τίποτα! (Bart Simpson)
Δευτέρα, 13 Μαΐου

πονακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132770 από elenou στις 12 Μαρτίου 2015, 10:10μμ

elenou

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια,εδω και 3 μερες νιωθω ενα περιεργο αισθημα κατα την ουρηση.σα πονος.αλλα δν ειναι οξης.ειναι σαν βαρος δεν ξερω ακριβως ν το εξηγησω.ειναι ανησυχιτικο ή να πετιμενω ν περασει; ξεκινησε στα ξαφνικα ενω την προηγουμενη μερα ειχα κανει σεξ με το αγορι μου.(με προφυλακτικο κ ολα καλα)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132771 από stroumfita97 στις 12 Μαρτίου 2015, 11:27μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Έλενα!Εφόσον ήρθες σε ερωτική επαφή την προηγούμενη μέρα τοτε πολύ πιθανόν να ειναι κάποια ουρολιμοξη!χωρίς βέβαια να ειμαι σίγουρη γιατι δεν ειμαι ειδικός! Παίζει βέβαια να σου τραυμάτισε κ κατι εκει μέσα (ίσος να ηταν πιο γρήγορος κ ετσι πίεζε περισσοτερο από άλλες φορές). Αυτα μου έρχονται στο μυαλο! Τωρα αν συνεχίσει καλό ειναι να επισκεφθείς κάποιον ουρολόγο για να δεις σίγουρα!κ αν παίζει λοίμωξη θα πάρεις θεραπεία! Ελπιζω να σε βοήθησα :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132777 από elenou στις 13 Μαρτίου 2015, 9:34μμ

elenou

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Θα πήγαινα αμέσως σε καποιο ουρολόγο όμως είμαι φοιτήτρια και στην τελευταία επίσκεψη μου στο πατρικό μου άφησα και το βιβλιαριο μου.Λες να αντιμετωπίσω προβλημα; ειναι τωρα αρκετες μερες που δεν περναει και εχω αρχισει να ανυσηχω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132781 από stroumfita97 στις 13 Μαρτίου 2015, 11:19μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Κάνε πλύσεις με χαμομήλι ζεστό βοηθάει εχω ακούσει!προπάντων μην πανικοβάλλεσε! Προσπάθησε να το βγάλεις από το μυαλο σου γιατι νομίζω πως αυτό φταίει που νοιώθεις πόνους.,. Κανε λίγη υπομονή στο μεταξύ δοκίμασε να το κάνεις παλι με το αγορι σου αλλα να του πεις να μην το κανει αγαρμπα κ βλέπουμε!όσον αφορά τις πλύσεις με το χαμομήλι πρεπει να γίνεται σε τακτά χρονικά διαστήματα με μπαμπάκι κ βουτηγμα! Ελπιζω να σε βοήθησα,ψυχραιμία κ ολα θα πάνε καλα :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132782 από Dieftharmenos στις 13 Μαρτίου 2015, 11:26μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(elenou@13 Μαρτίου 2015)
Θα πήγαινα αμέσως σε καποιο ουρολόγο όμως είμαι φοιτήτρια και στην τελευταία επίσκεψη μου στο πατρικό μου άφησα και το βιβλιαριο μου.Λες να αντιμετωπίσω προβλημα; ειναι τωρα αρκετες μερες που δεν περναει και εχω αρχισει να ανυσηχω.


Να πας και χωρις βιβλιαριο.Να ξερεις πως οταν μια γυναικα παθει μια ουρολοιμωξη συνηθως αυτο την ακολουθει σε ολη της τη ζωη και ξαναπαθενει 2-3 φορες τον χρονο.Αυτο για το χαμομηλι δεν το ξερω.Το νερο παντως βοηθαει σιγουρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login