Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Τρίτη, 14 Μαΐου

φιμωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133536 από stroumfita97 στις 08 Μαΐου 2015, 9:14πμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδιά! Ξερω συνηθισμένο το θέμα που θα παραθέσω στην συνέχεια αλλα εχω και εγω κάποιες απορίες σαν γυναίκα :Ρ Το αγορι μου εχει φίμωση και δεν θελει να παει στον γιατρο..λεει θα βγει από μόνο του (δεν ξερω ακριβώς τι θα βγει,δικοί σας όροι,δικά σας πουλιά. Χαχαχ) και οτι δεν ειναι τιποτα... Επίσης οταν προσπαθούμε να κανουμε σεξ δεν το ευχαριστηιομαστε δηλαδη δεν το εχουμε καταφέρει καν ολοκληρωτικά γιατι είτε εγω θα ποναω είτε αυτός!Αλλα νταξει εγω φυσιολογικο ειναι αλλα αυτός; Τι μπορω να κανω για να τον βοηθήσω; Και κατι άλλο,αν τον πείσω να παει σε γιατρο,δεν θελει να μαθευτεί ουτε στους γονείς του. Στην περίπτωση λοιπόν που κανει επέμβαση τι γίνεται;γίνεται εύκολα αντιληπτο ή μπορούμε να το κρύψουμε; Εάν γίνεται αντιληπτό προτείνετε σας παρακαλω τρόπους για το πως θα τους το πει! Ειναι πολύ ντροπαλός αν και 19 χρονών... Ευχαριστω για τον χρόνο σας :))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133537 από Dieftharmenos στις 08 Μαΐου 2015, 2:21μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Τι να κανεις για να τον βοηθησεις?

Α)Δεν θα ξανακανεις σεξ μαζι του μεχρι να κανει περιτομη γιατι μπορει να παθει παραφιμωση και να το χασει το πουλακι του.

Β)Παιρνεις μια παντοφλα και τον βαρας μεχρι την πορτα του γιατρου.

Ειχα κανει και εγω περιτομη.Ευκολη εγχειρηση αν και οι πρωτες 3 μερες ειναι λιγο δυσκολες (την πρωτη πρεπει να μεινεις και τελειως ξαπλωμενος).Στις αλλες 2 απλα πονας ελαχιστα οταν περπατας.Την πρωτη βδομαδα πρεπει να φορας φορμα και μετα απο 2 βδομαδες βγαζεις οσα ραμματα δεν εχουν βγει και κανεις και σεξ αν δεν φοβασαι.

ΕΔΩ περισσοτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133538 από badsymbol στις 08 Μαΐου 2015, 3:20μμ

badsymbol

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
εχω κανει και εγω περιτομη τις πρωτες μερες ειναι λιγο δυσκολο με τα ραμματα..αλλα χιλιες φορες να παει να κανει απο το να επεκταθει η φιμωση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133542 από stroumfita97 στις 08 Μαΐου 2015, 10:41μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Παιδιά σας ευχαριστω πάρα πολλοί! Διεφθαρμένε θα πατήσω πόδι λοιπόν για το καλό του (και οχι μόνο πόδι!χαχαχ) αλλη μια ερώτηση που ξέχασα να κανω!αν την κανει τωρα το καλοκαίρι θα μπορέσει κανονικά να πηγαίνει για μπάνιο στην θάλασσα?? Ευχαριστω και παλι !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133543 από stroumfita97 στις 08 Μαΐου 2015, 11:12μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Πολύ** ήθελα να πω!μου βγήκε το μάτι:-P αλλη μια ερώτηση που μου ήρθε τωρα! Σε Ουρολογο πάμε?
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #133544 από Dieftharmenos στις 08 Μαΐου 2015, 11:49μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εννοειται πως θα μπαινει κανονικα στην θαλασσα.Σε Ανδρολογο/Ουρολογο πας αλλα να ειναι και χειρουργος.Οσο για τα λεφτα η την κανεις σε νοσοκομειο που ειναι τζαμπα αλλα με νυστερι(πρεπει να μεινεις μεσα 1-2 μερες ομως αναγκαστηκα) η την κανεις σε ιδιωτικη με λειζερ που νομιζω οτι ειναι 400-500 ευρω(εγω την ειχα κανει με ενα 300αρι αλλα μου ειπαν οτι τωρα παιρνουν παραπανω).

Και στις 2 περιπτωσεις οι γονεις πρεπει να το ξερουν προφανως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133548 από stroumfita97 στις 09 Μαΐου 2015, 9:43πμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Αα τι ωραία,πανω που μαζεύαμε λεφτά για τις πρώτες μας διακοπές :( δεν πειράζει,η υγεία ειναι το παν! Ευχαριστω πάρα πολυυ για τις πληροφορίες!!θα πιεσω να πάμε οσο το δυνατόν γρηγορότερα!Εάν ωστόσο εχω και κάποια αλλη απορία θα ξαναγραψω! Ευχαριστω και παλι και τους δύο !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login