Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μύκονος: Σόδομα με ανεμόμυλους.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Μικρό πουλί :/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133596 από Nikoscera στις 14 Μαΐου 2015, 3:58πμ

Nikoscera

μέλος από: 14/5/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά είμαι 16 χρόνων και το πουλί μου είναι σε στύση κάπου ανάμεσα στα 11,50 με 13-4 αλλά είναι αρκετά χοντρό δλδ το φάρδος του είναι στα 3-4 εκατοστά... Και επειδή έχω μια κοπέλα πολλές φορές ερχόμαστε πολύ κοντά αλλά δν έχουμε κάνει ακόμα κτι.. Και μου δένεται πολύ μικρό αυτό το μέγεθος και δν μπορώ να προχωρήσω σε κάτι παραπάνω γτ μπορεί να μ πει ότι είναι μικρό.... Τι να κάνω βοηθήστε με κάπως :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133598 από Nikoscera στις 14 Μαΐου 2015, 5:07πμ

Nikoscera

μέλος από: 14/5/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Απαντηστε κάποιος!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133602 από stroumfita97 στις 14 Μαΐου 2015, 2:37μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Καλα σοβαρά τωρα?Γιατι όλοι πιστεύετε οτι μια κοπελα θα έλεγε κατι τέτοιο? Πραγματικά δεν σας καταλαβαίνω εδω μέσα... Η κοπελα σου ειναι μαζι σου οχι για το πουλί σου αλλα για ΕΣΕΝΑ! ΔΕΝ εχει σχέση το μέγεθος! Τι 10 τι 12 τι 18 ειναι το ίδιο!αν έχεις τον τρόπο το 8 μπορει να της φανεί για 20!αν επίσης δεν έχεις τον τρόπο το 18 μπορει να της φανεί 8!για αυτό μην ακούω βλακιες! Ποτέ καμία δεν θα χώριζε το αγορι της για κατι τέτοιο!και εννοείται πως δεν θα ρώταγε κιόλας γιατι ειναι μικρό. Ήμαρτον ρε παιδιά :-P (ολα τα παραπάνω αναφέρονται σε κανονικές κοπέλες οχι σε πορνοσταρ και τσουλες που τα λαμβάνουν υπόψιν τους κατι τετοια)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133606 από Dieftharmenos στις 14 Μαΐου 2015, 3:53μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stroumfita97@14 Μαΐου 2015)
Καλα σοβαρά τωρα?Γιατι όλοι πιστεύετε οτι μια κοπελα θα έλεγε κατι τέτοιο? Πραγματικά δεν σας καταλαβαίνω εδω μέσα... Η κοπελα σου ειναι μαζι σου οχι για το πουλί σου αλλα για ΕΣΕΝΑ! ΔΕΝ εχει σχέση το μέγεθος! Τι 10 τι 12 τι 18 ειναι το ίδιο!αν έχεις τον τρόπο το 8 μπορει να της φανεί για 20!αν επίσης δεν έχεις τον τρόπο το 18 μπορει να της φανεί 8!για αυτό μην ακούω βλακιες! Ποτέ καμία δεν θα χώριζε το αγορι της για κατι τέτοιο!και εννοείται πως δεν θα ρώταγε κιόλας γιατι ειναι μικρό. Ήμαρτον ρε παιδιά :-P (ολα τα παραπάνω αναφέρονται σε κανονικές κοπέλες οχι σε πορνοσταρ και τσουλες που τα λαμβάνουν υπόψιν τους κατι τετοια)


Μην λες ψεματα στο παιδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133608 από Nikoscera στις 14 Μαΐου 2015, 6:33μμ

Nikoscera

μέλος από: 14/5/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι ότι έχουμε μιλήσει γιαυτο και μ έχει πει πως θα της άρεσε κάπου στα 14 αλλά δν της έχω πει πόσο την έχω..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133609 από Nikoscera στις 14 Μαΐου 2015, 7:03μμ

Nikoscera

μέλος από: 14/5/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Και απλώς θέλω να την κάνω να ηκανοπιιθη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133610 από stroumfita97 στις 14 Μαΐου 2015, 9:24μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

[/QUOTE]

Μην λες ψεματα στο παιδι.
[/QUOTE]
Καλα τωρα δηλαδη εσύ πιστευεις οτι μια κοπελα θα της ηταν τόσο τραγικό αν μάθαινε οτι το αγορι της εχει σχετικά μικρό εργαλείο; (που στο κάτω κάτω δεν ειναι τόσο μικρό του παιδιού) Τέλος πάντων εγω πιστευω οτι γενικά ίσως να συζητηθεί από την κοπελα σαν εμπειρία στο κρεβατι αλλα οχι οτι θα κλάψει κιόλας... Προσωπικά όσες κοπέλες ξερω κ το βλεπω και από εμενα,δεν παίζει τόσο ρόλο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133615 από Dieftharmenos στις 14 Μαΐου 2015, 11:00μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stroumfita97@14 Μαΐου 2015)

Καλα τωρα δηλαδη εσύ πιστευεις οτι μια κοπελα θα της ηταν τόσο τραγικό αν μάθαινε οτι το αγορι της εχει σχετικά μικρό εργαλείο; (που στο κάτω κάτω δεν ειναι τόσο μικρό του παιδιού) Τέλος πάντων εγω πιστευω οτι γενικά ίσως να συζητηθεί από την κοπελα σαν εμπειρία στο κρεβατι αλλα οχι οτι θα κλάψει κιόλας... Προσωπικά όσες κοπέλες ξερω κ το βλεπω και από εμενα,δεν παίζει τόσο ρόλο...



Δεν ειπα οτι ειναι τραγικο αλλα το συζητατε μεταξυ σας.Οχι για του αγοριου σας συνηθως αλλα γενικως.Εχω ακουσει πολλα κοριτσια να συζητανε.Στο σεξ δεν παιζει ρολο αλλα παιζει στον εγκεφαλο σας.Αλλιως σκεφτεστε αν βλεπετε μπροστα σας ενα πεος 10 εκατοστα,αλλιως ενα 15 και αλλιως ενα 25.Δεν ειναι κακο...ειναι λογικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133616 από shooter_girl στις 15 Μαΐου 2015, 12:13πμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φυσικά και παίζει ρόλο το μέγεθος. Άλλο να βλέπεις μπροστά σου μια πούτσα 10 εκατοστά και άλλο είκοσι. Απλά δεν παίζει ρόλο μόνο αυτό. Τεχνική λέγεται. Δεν θα προσβληθεί αν της πεις ότι έχεις μικρή πούτσα, αυτήν έχουμε, δεν έχεις και άλλη και της την κρύβεις. Σιγά μην ντραπείς κιόλας. Γιατί αυτή έχει τα τέλεια βυζιά και τον τέλειο κώλο; Δεν πρόκειται να σου πει τίποτα, αν σου πει ας την δοκιμάσει πρώτα και έπειτα ας εκφέρει γνώμη. Και είναι καλό που έχει πάχος το πέος. Έτσι και αλλιώς άμα σε θέλει, το τελευταίο πράγμα που θα κοιτάξει σε σένα είναι αυτό. Προχώρα και μην αφήνεις τα κόμπλεξ να πιάνουν χώρο στο μυαλό σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133617 από Nikoscera στις 15 Μαΐου 2015, 1:55πμ

Nikoscera

μέλος από: 14/5/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εμμ ευχαριστώ παιδιά και μιλούσαμε λίγο Σμρ και της λέω διώχνοντας ένα υπογραμμιστικο ότι τόσο είναι ξεκαβλωτη αλλά χωρίς το καπάκι... Και άρχισε και χαζογελαγε ένιωσα μια αμηχανία μια πάγωμαρα...
Και μετά μ λέει φοβάμαι μην με πονεσεις... Αλλά δν ξέρω αν το είπε μόνο και μόνο για να κάλυψη το γέλιο της...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login