Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αγάπη μου: ο πιο δημοφιλής τρόπος που χρησιμοποιείς όταν απευθύνεσαι σε άτομο του άλλου φύλου, που δεν μπορείς να θυμηθείς το όνομά του την συγκεκριμένη στιγμή.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Εχω προβλημα με το στηθος μου(;)

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134687 από HrwMeLenee στις 11 Αυγούστου 2015, 12:40πμ

HrwMeLenee

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/8/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
επειδη τυχαινει να σπουδαζω για γυναικολογος και γενικα να εχω δει πολλα πραγματα και να γνωριζω καλα για το γυναικιο σωμα μπορει να στειλεις μια φωτογραφια;(αμα θες μεσα απο μια μπλουζιτσα χωρις σουτιεν ομως παρακαλω).Η ειναι κατι οντως ορμονικα αφυσικο και πρεπει να σου προτεινω καποιες συγκεκριμενες διαιτες ή ειναι απλα ο τριγωνικος "τυπος" ας πουμε και συναιβει απο γονιδια.Αναλογα με την μορφη του σχηματος θα κρινουμε. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134690 από Dieftharmenos στις 11 Αυγούστου 2015, 1:32πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HrwMeLenee@11 Αυγούστου 2015)
επειδη τυχαινει να σπουδαζω για γυναικολογος και γενικα να εχω δει πολλα πραγματα και να γνωριζω καλα για το γυναικιο σωμα μπορει να στειλεις μια φωτογραφια;(αμα θες μεσα απο μια μπλουζιτσα χωρις σουτιεν ομως παρακαλω).Η ειναι κατι οντως ορμονικα αφυσικο και πρεπει να σου προτεινω καποιες συγκεκριμενες διαιτες ή ειναι απλα ο τριγωνικος "τυπος" ας πουμε και συναιβει απο γονιδια.Αναλογα με την μορφη του σχηματος θα κρινουμε. :)


Ποσο κατεστραμενος εισαι βρε μαλακα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134693 από nonreligius στις 11 Αυγούστου 2015, 9:48πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HrwMeLenee@11 Αυγούστου 2015)
1)επειδη τυχαινει να σπουδαζω για γυναικολογος
2)μπορει να στειλεις μια φωτογραφια;


1) Πρώτη φορά βλέπω κορίτσι 16 προς τα 17 να σπουδάζει γυναικολόγος.
“me lene hrw kai eimai 16pros17 :) <3”. Τρολάρεις κοπέλα μου;

2) Στείλε εσύ πρώτη μια που είσαι τόσο άνετη :) . Σοβαρευτείτε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135763 από DenKserwPwsMeLe στις 04 Δεκεμβρίου 2015, 7:14μμ

DenKserwPwsMeLe

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Παιδιααα!Βοηθεια!Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα συντομα να προχωρησω καπως με το αγορι μου και τρεμω μονο στην ιδεα οτι θα δει το στηθος μου!ΤΙ ΚΑΝΩ;Μια φορα βασικα μεσα απο την μπλουζα μου τα ειχε πιασει και τα ειχε βγαλει καπως λιγο απο το σουτιεν και μου ειπε ενα καλο σχολιο αλλα δεν ξερω φοβαμαι πως θα ξενερωσει!
Να σημειωσω κατι που ειχα ξεχασει στα προηγουμενα ποστ,πως οταν η ρωγες ειναι εξω σαν να φουσκωνουν καπως και γινονται πιο στητα!Το θεμα ομως ειναι πως δεν μπορω να τις κρατησω για πολυ εξω..Φυσιολογικο ειναι αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135764 από Dieftharmenos στις 04 Δεκεμβρίου 2015, 9:23μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ScandalousAngel@01 Ιουλίου 2015)
κορσε και αυτο το φορανε οι γιαγιαδες.


Αθωο μου κοριτσι...



Οσο για σενα...εμεις στην εφηβεια φοβομαστε για το μεγεθος του πεους μας και εσεις για τα στηθη σας.Μια χαρα ειναι το στηθος σου...ηρεμισε.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #135774 από Alani99 στις 05 Δεκεμβρίου 2015, 2:07μμ

Alani99

μέλος από: 15/11/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοριτσι μ άραξε δεν τρέχει κάτι με το στήθος σου έλεος πια.όλες οι κοπέλες δεν έχουν το ίδιο σχήμα και τον ίδιο όγκο οπότε άραξε.σε κάθε κοπέλα αυτά αλλάζουν και προς θεού πια δεν πρόκειται να φας χι από κανέναν άντρα στην ζωή σου λόγω του σχήματος του στήθους σου.αν κανένας το έκανε αυτό θα ήταν κανένας ηλιθιος που ψάχνει τέλειο στήθος όπως αυτά στις τσόντες .όπως και σε εμάς το πεος μας δεν είναι σε όλους το ίδιο (σχήμα και μέγεθος )έτσι και στις γυναίκες το στήθος δεν είναι ίδιο.οπότε άραξε προχωρα με το αγόρι σου και να ξέρεις ότι αν σε χωρίσει θα είναι μεγάλος μ....ας και απλα ψάχνει κορίτσια να πηδαει που και που.να ξέρεις ότι αυτό που θέλουν οι άντρες από το στήθος της γυναίκας είναι απλά να το πιάνουν και τίποτα άλλο (ειδικά το αγόρι σου είναι και τυχερός με εσένα )
προχωρα κορίτσι μ και όπως σου πα.να είσαι χαλαρή ,ήρεμη και σου εύχομαι να απολαύσεις την στιγμή
Υ.Γ μην κάνεις την μα....α και πας να κάνει πλαστικές ή να βάλεις σιλικόνες πότε μα ποτέ.προς θεού δηλαδή πρέπει να σταματήσουμε τις τσόντες μου φαίνεται ...
Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login