Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σερενάτα και πάσης Ελλάδος να ούμ'
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Οργασμος???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134269 από GreekGirl22 στις 09 Ιουλίου 2015, 2:56πμ

GreekGirl22

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας,είμαι κοπελα 18 χρονων και με το αγορι μου ειμαστε μαζι 5 χρονια σχεδον,σεξουαλικα ομως ειμαστε ενεργοι τα τελευταια 3. Ενω το σεξ μεταξυ μας ειναι υπεροχο και με το καιρο εχει γινει καλυτερο γιατι με το καιρο μαθαινουμε,διοτι ειμασταν και οι 2 παρθενοι. Παρολα αυτα ενω το απολαμβανω πολυ και γινομαι πολυ υγρη δεν εχω τελειωσει ποτε,δεν εχω ερθει σε οργασμο!!
Και τωρα τελευταια στεναχωριεται και αυτος γιατι πιστευει οτι φταίει και κανει κατι λαθος και δεν με ευχαριστει,δεν ισχυει ομως τιποτα απο αυτα!! Μηπως εχω καποιο προβλημααα? Εχετε καμια συμβουλη να μου δωσετε για νε επιτιχουμε κατι τετοιο?:p ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #134277 από JiKe στις 10 Ιουλίου 2015, 2:36πμ

JiKe

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν νομιζω οτι εχεις κάποιο πρόβλημα απλά μάλλον χρειάζεται να χαλαρώσεις αρκετα διότι μπορεί να εισαι αγχωμένη. Αν σκέφτεσαι την ώρα του σεξ ποτε θα φτάσεις σε οργασμο αγχώνεσαι και μπλοκάρεις. Όταν Αυνανιζεσαι έρχεσαι κανονικά σε οργασμο; Και εκτός απο δυισδηση εχει προσπαθήσει το αγόρι σου να σε κανει να τελειώσεις αλλιώς πχ.στοματικο; Και αν ναι τελείωσες τότε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login