Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

ΣΟΣ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134352 από nonreligius στις 16 Ιουλίου 2015, 10:18πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Τα κορίτσια έχουν δίκιο, μην το κάνεις αν δεν είσαι έτοιμη. Όμως, αν νιώθεις ότι δεν είσαι έτοιμη, σκέψου τους λόγους. Αν είναι όντως έτσι, μην το κάνεις. Αν είναι επειδή φοβάσαι μην χάσεις την παρθενιά σου, πίστεψέ με δεν αξίζει τον κόπο να περιμένεις ούτε 1 λεπτό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134357 από manaraki_rouket στις 16 Ιουλίου 2015, 4:20μμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Παιδια σας ευχσαριστω ολους για τις συμβουλες σας και συμφωνω μαζι σας αλλα εχω ακομη μια ερωτηση: εγω δεν ειμαι σιγουρη για το αν ειμαι ετοιμη πως μπορω να βεβαιωθω; Επισης βομαμαι πως δεν με θελει εμενα σαν ανθρωπο και για αυτο που ειμαι απλα θελει να προχωρηση. Δηλαδη νομιζω πως και αλλη να ηταν αυτην την στιγμη δεν θα τον χαλαγε απλα βρικε εμενα και σου λεει γιατι οχι.Ομως δεν ξερω αν ειμαι σε καταλληλη ηλικια για να προχωρησω και φοβαμαι να μην το μετανιωσω αργοτερα και το οτι καθε φορα αν τωρα προχωρησουμε θα θελει ολο και κατι παραπανω και στο τελος θα αναγκαστω να πω τελος. Οποτε τι λετε να του πω απο τωρα η να περιμενω να δω τι θα γινει; Αν περιμενω πως να του μιλησω για να του πω πως νιωθω; Βοηθεια!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134360 από manaraki_rouket στις 16 Ιουλίου 2015, 4:33μμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nonreligius@16 Ιουλίου 2015)
Τα κορίτσια έχουν δίκιο, μην το κάνεις αν δεν είσαι έτοιμη. Όμως, αν νιώθεις ότι δεν είσαι έτοιμη, σκέψου τους λόγους. Αν είναι όντως έτσι, μην το κάνεις. Αν είναι επειδή φοβάσαι μην χάσεις την παρθενιά σου, πίστεψέ με δεν αξίζει τον κόπο να περιμένεις ούτε 1 λεπτό!
[/QUOTE                            
θεωρεις το οτι ειμασταν με τα εσωρουχα στο κρεβατι και ηταν σαν να το καναμε ειναι πιο πτοχωρημενο απο το δαχτυλο;θελω να πω μηπως ειμαι μικρη ακομα για κατι τετοιο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134368 από lenaki19 στις 17 Ιουλίου 2015, 12:27πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
απο τη στιγμη που εχεις αμφιβολιες παει να πει οτι δεν εισαι ετοιμη, αμα ησουν ετοιμη δε θα ειχες τοσες αμφιβολιες παρα θα εκανες το οτιδηποτε σου ζητουσε. δε χρειαζεται να του πεις πολλα. πες του οτι δεν εισαι ετοιμη αν το σεβαστε εχει καλος, αν οχι τοτε στειλτον στη μαμα του. υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες που κανουν πιο νοστιμα και πιο σωστα πορτοκαλια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login