Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα λεφτά είναι σαν το σεξ. Δε σκέφτεσαι τίποτα άλλο αν δεν έχεις και σκέφτεσαι όλα τ' άλλα αν έχεις.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Πώς καταλαβαίνω αν με θέλει κάποιο αγόρι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134697 από Αναστασία_4ever στις 11 Αυγούστου 2015, 12:15μμ

Αναστασία_4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2015
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Καλημέρα σας... ξέρει κανείς πως μπορώ να καταλάβω αν με θέλει ένα αγόρι σε παρεα;
Ρωτάω διότι έχω ήδη αγόρι αλλά έχω και έναν από τους χειρότερους μου εχθρούς που με χαλάει πολύ η αγάπη του... Έχω την εντύπωση ότι με φλερτάρει αλλά εγώ δεν θέλω διότι εκτός το ότι δεν τον συμπαθώ καθόλου θα νομίζει κ;ίσως το αγόρι μου ότι τον φλερτάρω και θα χωρίσουμε.... αν όντος με φλερτάρει πως μπορώ να τον κάνω να με μισησει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134699 από nonreligius στις 11 Αυγούστου 2015, 12:48μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Εύκολα μπορείς να καταλάβεις αν σε γουστάρει. Αν χαμογελάει, αν σε κοιτάει περίεργα και φυσικά αν στο ανακοινώσει.
Δεν χρειάζεται να σε μισήσει. Πιάσ'τον και μίλησέ του. Πες του ότι δεν γουστάρεις και το θέμα λήγει εκεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134700 από Αναστασία_4ever στις 11 Αυγούστου 2015, 1:30μμ

Αναστασία_4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2015
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Όχι εκείνος με βρίζει αλλά ο κολλητός του μου είπε ότι με θέλει τρελά...εκείνος αντιθέτως με κοιτάει χαμογελάει αλλά από την άλλη με βρίζει... αλλά επιμένω στο να σταματήσει,,, η αγάπη του είναι μια αηδία για εμένα... επίσης δεν μπορώ να του μιλήσω διότι κάθε φορά μου κάνει τα νεύρα ίνες....
Αλλά μήπως ξέρεις και άλλα συμπτώματα... δηλαδή τι κάνει μήπως χαμογελαει
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134701 από nonreligius στις 11 Αυγούστου 2015, 2:09μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Αναστασία_4ever@11 Αυγούστου 2015)
Όχι εκείνος με βρίζει αλλά ο κολλητός του μου είπε ότι με θέλει τρελά...εκείνος αντιθέτως με κοιτάει χαμογελάει αλλά από την άλλη με βρίζει...


Έλα τώρα προβληματικός είναι. Μίλησέ του όσο δύσκολο και να είναι να τελειώνεις μια και καλή με αυτόν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login