Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μια γκόμενα με κάλεσε προχθές... Έλα, μου είπε, δεν είναι κανείς σπίτι. Πήγα και όντως δεν ήταν κανείς.
Σάββατο, 27 Απριλίου

οργασμός ??

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134837 από eirini123 στις 25 Αυγούστου 2015, 9:40πμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καθόλου δεν σε παρεξηγω αντιθέτως.... έχω έρθει σε οργασμό παρά πολλές φορές αλλά μόνο κλειτοριδικα....απλά αναρωτιόμουν αν γίνεται να τελειώσω και κολπικα αφού νιώθω τόσο έντονα ... έχω ακούσει από άλλα κορίτσια ότι κατά την διάρκεια του σεξ φτάνουν σε οργασμό και μάλιστα αρκετές φορές αλλά χθες που συζητούσαμε μου είπαν ότι αν και τελειώνουν δεν είναι τόσο έντονος.. εγω τελειώνω μια φορά που ασχολείται το αγόρι μου (ειτε με το χερι τπυ ειτε με το στομα ).. λλά είναι τόσο μα τόσο έντονο και ωραίο ταυτόχρονα ...έχει δοκιμάσει να με ξανά τελειώσει και δευτερη αλλά ήμουν πολύ ερεθισμενη και πονούσα... γι αυτό έλεγα μήπως μπορέσω να τελειώσω απο εκεί ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134838 από Mature στις 25 Αυγούστου 2015, 9:55πμ

Mature

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2015
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Υπάρχουν και εξαιρέσεις , αλλά δεν πιστεύω δεν μου έχει τύχη ποτέ ,αν και νομίζω αυτό που νιώθουν δεν είναι οργασμός απλά μια ευχαρίστηση που το θεωρούν ομως οργασμό ...

Αυτό που μου περιγραφεις είναι αυτό που συμβαίνει σε όλες τουλάχιστον στης περισσότερες,μπορεί να τελειωσες αλλά λόγου του οργασμού ή διείσδυση είναι ευχάριστη αλλά μέχρι εκεί !

Τα νεύρα της περιοχής εκεινει την ωρα ειναι πολύ ευαίσθητα (μετά τον οργασμό) γιαυτό και πονάς να το ξέρεις για να μην ανχγονεσαι..

Παρατήρησε στο αγόρι σου μωλις τελειώσει δεν θέλει καν να του ακουμπισεις τον βάλανο του ...Πονάει ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134839 από eirini123 στις 25 Αυγούστου 2015, 12:09μμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ναι ναι το ξέρω αυτό και για την δική μου περιοχή και για την δική του ... μου το έχει πει και ο ίδιος αυτό...πάντως σε ευχαριστώ για όλα και για τον χρονο σου ,ασχοληθηκες πολυ μαζί μου και μου τα εξηγησες ωραία ...και κάτι άλλο αν γίνεται να ρωτήσω .. είναι φυσιολογικό σε μια κοπέλα τα χείλη του αιδοίου της να είναι κάπως μεγάλα ? Εννοώ να προεξεχουν ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134841 από Mature στις 25 Αυγούστου 2015, 1:38μμ

Mature

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2015
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Έγραψε:(eirini123@25 Αυγούστου 2015)
Ναι ναι το ξέρω αυτό και για την δική μου περιοχή και για την δική του ... μου το έχει πει και ο ίδιος αυτό...πάντως σε ευχαριστώ για όλα και για τον χρονο σου ,ασχοληθηκες πολυ μαζί μου και μου τα εξηγησες ωραία ...και κάτι άλλο αν γίνεται να ρωτήσω .. είναι φυσιολογικό σε μια κοπέλα τα χείλη του αιδοίου της να είναι κάπως μεγάλα ? Εννοώ να προεξεχουν ?


Φυσιολογικοτατο ! Όλα τα πέη δεν είναι το ίδιο σωστά ??? Ε λογικό δεν είναι να μην είναι ίδια και τα αιδοίο??

Βλέπω ότι έχεις πολλές ανασφάλειες ,πρεπει να της ξεπερασεις και να αρχισεις να αισθάνεσαι όμορφα με το σώμα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134842 από eirini123 στις 25 Αυγούστου 2015, 3:07μμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Μμμμ ναι από ότι φαίνεται ... το ίδιο μου λέει και το αγόρι μου... αλλά δεν είναι εύκολο ρε παιδιαααα.. βασικά είναι η πρώτη μου σχέση και η πρώτη του δεν έχω δει ούτε έχει δει πάρα μόνο σε ταινίες που εκεί παρατήρησα πως είναι διαφορετικό ... (είμαστε 17 και 3 μισή χρονιά μαζί ...να το αναφέρω και αυτό ... )
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login