Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαρία αν διαβάζεις αυτό μην ξαναπατήσεις στο σπίτι
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Βοήθεια Δεν Ξέρω τι να Κάνω ????

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135284 από panos6432 στις 18 Οκτωβρίου 2015, 1:31πμ

panos6432

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη του Ftou.gr ειμαι 17 χρονων και ειμαι ομοφυλόφιλος. Ηθελα την βοηθεια σας σε ενα θεμα. Θα ηθελα να το πω στους γονεις μου αλλα φοβαμαι τον τροπο που θα αντιδρασουν. Επισης αυτη η περιοδος ειναι δύσκολη για μενα γιατι δίνω πανελλήνιες και σκεφτομαι πολλα και αγχωνομαι ολο και πιο πολλυ. Επιπλεον εχω κανει και μια βλακια την οποια μετανιωνω η οποια ηταν να το πω σε εναν συμμαθητη μου που μου αρεσει και εκεινος να το ειπε σε αλους δυο και με τον εναν ειμαστε μαζι στο φροντιστηριο και με καθε φορα που με βλεπει με κοροιδευει μαζι με εναν αλλο που του το ειπε. Επιλεον η μαμα μου σχεδον καθε φορα που συζηταμε μαζι (με την μαμα μου εχουμε πολλυ καλες σχεσεις επειδη οταν ημουν μικρος εκανα δυο εγχειρησεις στα νεφρα μου και επειδη εχω οστεοποροση ηταν παντα μαζι μου) μου λεει να βρω μια καλη κοπελα να κανω σχεση και οσο θελω να της το πω φοβαμαι. Ενω με τον πατερα μου επειδη ηταν στρατιοτικος δεν εχουμε πολλυ καλες σχεσεις και εκει φοβαμαι ακομα περισσοτερο. Εσεις τι λετε ειναι καλο να το πω για να φυγει απο μεσα μου αυτο το βαρος ή να μην τους το πω και να περιμένω κάποια στιγμή στο μελλον
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #135288 από nonreligius στις 18 Οκτωβρίου 2015, 12:16μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε πιστεύω ότι έκανες λάθος που το είπες στο συμμαθητή σου. Μην ασχοληθείς άλλο με αυτούς καταρχάς, και άστο να ξεχαστεί μην διαδοθεί η φήμη. Λάθη όλοι κάνουμε, μην σε στεναχωρεί αυτό καθόλου.
Για τη μάνα σου τώρα πιστεύω ότι πρέπει να της μιλήσεις. Άμα δεν σε στηρίξει η οικογένειά σου ποιος θα το κάνει; Ο πατέρας σου δεν χρειάζεται να το μάθει (σε αυτή τη φάση τουλάχιστον). Είναι και στρατιωτικός οπότε άστο.. Από τη στιγμή που σου λέει η μάνα σου να βρεις κοπέλα ενώ άλλες δυσανασχετούν είσαι πολύ τυχερός, οπότε κάνε το. Και αν στην αρχή δεν το πάρει καλά, πιστεύω θα σε καταλάβει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login