Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το διαχωριστικό όριο της συνήθειας από την εμμονή είναι μικρό, πολύ μικρό.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Σεξ με την κοπέλα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135809 από Alani99 στις 08 Δεκεμβρίου 2015, 7:12μμ

Alani99

μέλος από: 15/11/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Λοιπόν ο παιδιά το θέμα που σας γράφω τώρα είναι πολύ σημαντικό γία εμένα και για αυτό θα ήθελα όσο περισσοτερες απαντήσεις γίνεται
Λοιπόν εδώ και 1 εβδομάδα είμαι με μια κοπέλα και χτες πάνω στην συζήτηση μας μου ζήτησε να το κάνουμε.Μάλιστα μου είπε πως αυτό το σαββατοκυριακο οι γονείς της θα λείπουν και έτσι θα γίνει μάλλον μία από αυτές τις μέρες (το σεξ ενοωω )
Παιδιά αυτό που με προβληματιζει είναι η αντίδραση της όσον αφορά το πεος μου.Πιο συγκεκριμένα είχα γράψει δύο θέματα για την κλιση πεους λόγω του ότι είχα ένα κόμπλεξ για αυτό για την κλιση που έχει.Αυτό δόξα το θεό το ξεπέρασα.Αυτό που με προβληματιζει είναι άλλο.Μήπως έχει την εντύπωση πως όλα τα πεη είναι ίσια ?Πώς θα αντιδράσει εκείνη την στιγμή?Λέτε να χωρίσουμε για αυτό τον λόγο?
Ειλικρινά παιδιά αυτες τις μέρες με έχει πιάσει κόμπλεξ σε σημείο που δεν μπορείτε να φανταστείτε.Θα ήθελα επίσης να σημειώσω ότι είμαι 16 χρονών παρθένος αλλά η κοπέλα μου παίζει να της έχουνε βάλει μόνο δάχτυλο (σε προηγούμενες σχεσεις)
Παιδιά οποίος έχει εμπειρίες παρόμοιες θα ήθελα να μου τις περιγράψει και επίσης θα ήθελα γνωμες κοριτσιών για το πως θα αντιδρουσαν με τέτοια εμφάνιση
Υ.Γ1 Όσο αφορά το σχήμα του πεους μου για να σας δώσω να καταλάβετε φανταστείτε μια γωνία (από δύο ευθ.τμήματα )
να έχει κλιση το πολύ 20 μοίρες (από 15-20 είναι δεν έχω μετρήσει ακριβώς ) αλλά το 1ο τμήμα είναι 3εκ και το υπόλοιπο 12εκ.Επίσης θα ήθελα να σημειώσω πως επειδή η κλίση είναι σχεδόν στην βάση δεν είναι πολύ αισθητική (πρέπει να δεις καλά για να την παρατηρήσεις ) και επίσης σχεδόν όλες οι σεξουαλικες στασεις θα με βολεύουν (τουλάχιστον έτσι νομίζω )γιατί το υπόλοιπο πεος (μετά την κλιση )είναι ευθύ.
Υ.Γ2 Όσο αφορά την κοπέλα μου
Είναι μια κοπέλα κούκλα που για να φανταστειτε την γουσταρε παραπάνω από το μισό λύκειο.Ελπίζω να κατσλαβαινετε πως δεν είναι καμιά του δρόμου

Θα ήθελα παρακαλώ σοβαρές απαντήσεις και πιστεύω να καταλάβατε σε τι θέση βρίσκομαι
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη για το κατεβατο
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #135817 από ScandalousAngel στις 09 Δεκεμβρίου 2015, 8:03μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Νομιζω πως ανησυχεις υπερβολικα. Εμεις δεν θεωρω οτι προσεχουμε τετοιες λεπτομερειες. Τι κι αν εχει κλιση, τι κι αν δεν εχει. Εκεινη σου ζητησε να το κανετε και αυτο σημαινει οτι σε θελει πολυ, οποτε το θεωρω απιθανο να κατσει να παρατηρει το πεος σου αντι να μπει στο ψητο κατευθειαν. Επισης οταν το κανετε δεν θα εχετε ολα τα φωτα ανοιχτα προφανως, θα ειναι ενα-δυο ανοιχτα για ξερετε απλα τι πιανετε και να ειναι πιο ρομαντικα. Αυτο νομιζω θα σε βοηθησει να ξεπερασεις το κομπλεξ σου. Ομως μην ξεχνας οτι στην ιδια φαση με σενα μπορει να ειναι και η κοπελα. Να νιωθει δηλαδη και εκεινη μειονεκτικα με καποιο σημειο του σωματος της. Εσυ λοιπον κανε τα παντα για να νιωσει ανετα και νομιζω οτι θα πανε ολα καλα! Ελπιζω να σε βοηθησα :) Καλη επιτυχια!!

ΥΓ ασε που επειδη οπως ειπες δεν ειναι καμια του δρομου :p εε ποσα πεη θα χει δει στη ζωη της...μη νομιζεις οτι ξερουν ολες την ανατομια και πως πρεπει να ειναι οποτε   παιζει να μην το καταλαβει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135821 από o_palios στις 09 Δεκεμβρίου 2015, 9:26μμ

o_palios

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλα οσον αφορα το πουλι σου μην μασας καθολου,φροντισε να την αναψεις(στο μυαλο) και δεν θα βλεπει μπροστα της,οχι οτι εχεις και κανενα προβλημα,παανω κατω ολα τα πεη εχουν κλιση,πολλες φορες ισως ειναι απολαυστικο και για τηνν γυναικα που δοκιμαζει νεες γωνιες ;) ekmetaleysoy to
Βασικα αν δεν της εχει βαλει ακομα δακτυλο και δεν εχετε κανει προκαταρκτικα, μην προχωρησεις κατευθειαν στο ψητο,
μην βιαζεσαι
Αμα πας σπιτι της και ειστε μονοι σας, βαλε της πρωτα δακτυλο,να γνωριστεις και λιγο με την περιοχηη της,

Δεν μπορεις να παιξεις ποδοσφαιρο αν δεν μαθεις να περπατας πρωτα ;))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135823 από Alani99 στις 10 Δεκεμβρίου 2015, 10:46πμ

Alani99

μέλος από: 15/11/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δηλαδή ScandalousAngel αφού είσαι γυναίκα και ξέρεις καλύτερα τις γυναίκες παίζει να ξενερωνε καμιά με τέτοια φάση ??
(Εξαιρώντας τις που.....ες βέβαια )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135828 από capbear στις 11 Δεκεμβρίου 2015, 7:59πμ

capbear

Εικονίδιο
μέλος από: 11/12/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
συμφωνώ με τα παραπάνω σχόλια .. εμένα μου εχει τυχει συντροφός μου να έχει πέος με κλίση .. πιστεψε με δεν ήταν καθόλου ασχημο... ειδικα σε καποιεσ συγκεκριμνες στάσεις η απολαυση ηταν πραγματικα διαφορετικη και ιικανοποιητική απο αλλους συντροφους. μην κλείσεις τα φωτα .. πρεπει να γνωρισει το πεος σου πριν το νοιωσει μέσα της... σιγουρα ειναι καλυυτερα να την αναψεις πολυ στην αρχη...να γνωρισεις και εσυ με την γλωσσα σου και τα ματια σου την περιοχη της...να της δειξεις πως εισαι άνετος με τον εαυτο σου... αν της δειξεις οτι ανγχώνεσαι με την κλιση σου σιγουρα θα της φανει οτι κατι ειναι λαθος... αλλα πραγματικα δεν ειναι.... ειδικα η αισθηση οταν ειναι εκεινη απο πανω σου η ειναι στα 4 ειναι πραγατικα απιστευτη....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login