Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην κάνετε με το στόμα αυτό που θα μπορούσατε να κάνετε με τα χέρια.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

19 χρονων παρθενος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135963 από Vasper στις 28 Δεκεμβρίου 2015, 11:32μμ

Vasper

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ειμαι 19 Χρονων και δεν εχω κανει σεξ ουτε σχεση καλα καλα.Ειμαι αρκετα ντροπαλος και δεν εχω το θαρρος να κανω το πρωτο βημα, να μιλησω με μια κοπελα Ειναι κατι που πρεπει να ανησυχω η οχι
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #135969 από Ana-menos στις 29 Δεκεμβρίου 2015, 8:53μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν θα ελεγα οτι πρεπει να ανησυχεις αλλα δεν θα σου ελεγα να μην κανεις κατι κατι για αυτο. Πολλα παιδια στην ηλικια σου δεν εχουν κανει σεξ και δεν σημαινει κατι αυτο. Τωρα οσο για το θεμα της "ντροπαλοτητας" ειναι κατι που πρεπει να το ξεπερασεις μονος σου. Ολοι ειμασταν ντροπαλοι, αλλοι ηταν στα 14 αλλοι στα 19. Εγω πχ ημουν πολυ ντροπαλος στο γυμνασιο με τις κοπελες αλλα μετα το εβαλα πισμα να βρω κοπελα και δεν με ενοιαζε ουτε αν φαω χυλοπιτα ουτε τιποτα. Η αληθεια ειναι οτι εφαγα 2-3 χυλοπιτες (απο καλα κομματια του σχολειου ομως) αλλα βρηκα τελικα κοπελα επειδη προσπαθησα. Τωρα βεβαια εχω τελειωσει το σχολειο και εμαθα πολλα απο σχεσεις και τετοια ειδους θεματα και εχω να σου πω οτι δεν εχεις να χασεις κατι, ισα ισα που αν δεν προσπαθησεις δεν θα βρεις κοπελα. Επικεντρωσου καλυτερα απο κοντα και μην προτιμησεις τροπους οπως Social Media (Facebook,instagram κ.α) γιατι εχει γινει μοδα πλεον αυτο και οι περισσοτερες κοπελες θα εκτιμησουν αν πας στα ισια και της ζητησεις ειτε ραντεβου ειτε κατι αλλο. Εισαι player οποτε ξεκινα και χωσου οπου μπορεις και θες , δεν θα χασεις τιποτα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login