Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η πραγματική εκπαίδευση αρχίζει όταν τελειώνει το σχολείο.
Τρίτη, 14 Μαΐου

παθηση βαλανου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136055 από Gewrgios στις 09 Ιανουαρίου 2016, 6:46μμ

Gewrgios

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ! θα το παρω απο την αρχη ! τον μαρτιο 2015 επαθα ιγμοριτιδα και γενικα αρρωστησα πηρα αντιβίωση και μετα απο καποιο καιρο αρχισα να εχω προβλημα στην αλλαγη του πολυ κρυου με την ζεστη και εβγαζα στον κορμο κοκκινιλες και επισης εβγαλα ενα σημαδι στην βαλανο ! δεν ξερω σιγουρα αν με πειραξαν τα χαπια της αντιβιωσης ! τελος παντων ! πηγα σε γιατρο και για τα δυο για της κοκκινιλες εκανα εξετασεις δεν μου βρηκαν τιποτα για το σημαδι στη βαλανο πηγα σε εναν γνωστο μας δερματολογο και μου ειπε ειναι κατι σαν σκληροπαθεια δεν καταλβα πολλα μου ειπε δεν μπορω να σου δωσω κατι για να φυγει ουτε να το αποτρεψω και μου ειπε αν χειροτερεψει υπαρχει και λειζερ και επισης ειπε δεν ειναι κατι σοβαρο ! ομως αυτο το σημαδι αλλαζε και μεγαλωνε και μετα απο καποιο καιρο πηγε και απο την αριστερι πλευρα αλλα πιο μικρο. πηγα στη συνεχεια και σε αλλον δερματολογο και μου εδωσε κορτεκοστεροιδη αλοιφη και μιλησε για σκληροατροφικο λειχηνα ! εκανα θεραπεια 2 μηνες το αποτελεσμα οπως καταλαβαινετε ηταν να μην γινει απολυτος τιποτα ο τυπος μας πηρε 50 ευρω την πρωτη φορα και μετα λεει αλλα 50 ! μιλησα με τον πατερα μου και αφου η θεραπεια δεν ειχε ουτε 1% αποτελεσμα αποφασισαμε να μην ξαναπαμε !τωρα εστειλα σε ενα ομοιοπαθητικο μπατονετα για βιοψια και τα αποτελεσματα δεν ηρθαν ακομα !
ξερει κανεις τιποτα περι του θεματος ! ειναι σοβαρος ο σκληροατροφικος λειχηνας ? εχει σχεση με προκαρκινικες καταστασεις ? Δεν εχω ολοκληρωση ακομα οποτε δεν υπαρχει θεμα σεξουαλικου νοσηματος !

ευχαριστω εκ των προτερων !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login