Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Άλλο το μήλο του Αδάμ κι άλλο του Νεύτωνα.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Πρόβλημα στο στοματικό σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136103 από Masch133 στις 15 Ιανουαρίου 2016, 9:51πμ

Masch133

μέλος από: 15/1/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα !! Είμαι 22 χρόνων με ενεργεί σεξουαλικη ζωή .. Το θέμα ειναι οτι όταν πάω να κάνω κάτι με μια καινούργια κοπέλα η στύση εξαφανίζεται με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω σεξ. Και ειδικά άμα πάει η κοπέλα να μου κανει στοματικό. Μπορείτε να μου πείτε μια λύση για το θέμα μου ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #136105 από swagger στις 15 Ιανουαρίου 2016, 12:15μμ

swagger

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα, το έχω πάθει και εγώ με όσες πηγαίνω να μην έχω την στύση που θέλω ή ακόμα να μην έχω και καθόλου και ειμαι 22 και εγώ. Μόνο με την κοπέλα μου μου γίνεται πέτρα από το πρώτο φιλί! Είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα είμαστε από τους αισθηματικους τυπους και θέλουμε η άλλη να μας το βγάζει αυτό! Ενώ άλλοι δεν το έχουν με το που δουν γκόμενα παπ σηκονεται! Αν θες κάποια λύση και να πηδας ότι υπάρχει χωρίς απαρέτητα να την νιώθεις όπως σου είπα, πολύ απλά χαλάρωσε μην το σκέφτεσαι και να είσαι ήρεμος. Να σκέφτεσαι θετικά ότι θα σου σηκωθεί και θα την σκίσεις και με το μπαλαμούτιασμα σιγά σιγά θα σου σηκώνεται. Και εγώ αυτό ακριβώς είχα πάθει και το έλισα έτσι. Μην αγχώνεσαι. Η ψυχολογια μετράει φουλ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136111 από Masch133 στις 15 Ιανουαρίου 2016, 9:15μμ

Masch133

μέλος από: 15/1/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ !! Μακάρι να ειναι ετσι όπως τα λες !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login