Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Οι νόμοι είναι σαν τα λουκάνικα. Καλύτερα να μη δεις πως φτιάχνονται.
Κυριακή, 12 Μαΐου

εχω ψυχολογικα με το στηθος μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136142 από Μελινα Γ στις 17 Ιανουαρίου 2016, 10:49μμ

Μελινα Γ

μέλος από: 17/1/2016
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
γεια σας εχω δει οτι ειστε οι περισσοτεροο σοβαροι με τις απαντησεις σας και θελετε να βοηθησετε γι αυτο αποφασισα να ζητησω την γνωμη σας .ειμαι16 χρονων εχω προχωρησει σε σεξ με το αγορι μου ομως εχω ενα θεμα ντρεπομαι πολυ για το στηθος μου γιατι οι ρωγες μου ειναι επιπεδες και ελαφρως προς τα μεσα .αυτο με κανει να νιωθω πολυ μειωνεκτικα γτι φοβαμαι πως στα ματια του θα φαινομαι καπως και θα ηθελε η κοπελα του να ειχε στηθος οπως ολες οι υπολοιπες κοπελες .το εχουμε συζητησει μ χει πει οτι πρεπει να μην το σκεφτομαι και να μημ με απασχολει ετσι ειμαι κ.λ.π αλλααλλα εγω δν μπορω νιωθω ασχημα με τν εαυτο μ και καθε φορα π το κανουμε δν βγαζω το σουτιεν και μερικες φορες ακομα και την μπλουζα...θελω τοσο πολυ να ειμαι χαλαρη αλλα δν ξερω πως θα το καταφερω....
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #136143 από aswtos στις 18 Ιανουαρίου 2016, 1:12πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χαλάρωσε και αποδέξου το σώμα σου. Το ξέρω πως ειδικα στην ηλικία σου τόσο τα κοριτσια όσο και τα αγορια δινουν σημασια στο στηθος αλλα γενικα μεγαλοποιειται λιγο τα πραγματα. Για εναν αντρα το να ασχολείται με το γυναικείο στηθος είναι πολυ ερωτικό ανεξάρτητα από το μέγεθος του. Το αγόρι σου ηξερε απο την αρχη που ησασταν μαζι πως αυτο είναι το στηθος σοου αλλα του αρεσες και σε διαλεξε. Μην του στερεις λοιπον την απολαυση να ασχοληθεί μαζί του. Μην το κρύβεις. Ανεξάρτητα από αυτο είναι πολλοι οι αντρες που δίνουν μεγαλυτερη προσοχή στο προσωπο, τα οπισθια και γενικά σε άλλα σημεία του γυναικείου σωματος. Φροντισε λοιπον να τονίσεις τα δυνατα σου σημεια και μην χάνεις την αυτοπεποιθηση σου με κατι που το κρίνεις εσυ σαν αδυναμια σου. χαλαρωσέ το και απολαυσε οτι κανεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136146 από Μελινα Γ στις 18 Ιανουαρίου 2016, 7:27πμ

Μελινα Γ

μέλος από: 17/1/2016
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Σευχαριστω για την απαντηση :) μαλλον πρεπει να βαλω καλα καποια πραγματα στο μυαλο μ και να τα σκεφτω να σαι καλα με βοηθησες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136149 από manos_17 στις 18 Ιανουαρίου 2016, 2:44μμ

manos_17

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
πιστευω οτι θα πρεπει να αρχισεις να νιωθεις ανετα με τον εαυτο σου και να αφεθεις για να απολαυσεις και το σεξ με το αγορι σου...δεν νομιζω οτι θα υπαρξει ποτε αγορι να σου πει οτι δεν του αρεσει το στηθος σου,εμεις τα αγορια δεν ειμαστε τοσο υπεραναλυτικοι σαν και εσας οποτε μην το σκεφτεσαι καν νιωσε ανετα με τον εαυτο σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136152 από Μελινα Γ στις 18 Ιανουαρίου 2016, 4:43μμ

Μελινα Γ

μέλος από: 17/1/2016
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Aπλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ειναι ενα χαρακτητιστικο του στηθους αυτο δν ειναι π.χ μεγεθος να πω ...νταξει ειν φυσιολογικο ειμσι κατι που το θεωρω δεδομενο να ναι προς τα εξω τελος παντως και αυτο με απασχολει περισοτερο...ευχαριστω για την απαντηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login