Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Κυριακή, 26 Μαΐου

στοματικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136421 από anna0 στις 24 Φεβρουαρίου 2016, 8:52μμ

anna0

Εικονίδιο
μέλος από: 24/2/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά είμαι καινούργια εδώ τι κάνετε. ? Λόγοι ακούστε είμαι 16 και με το αγόρι μου μου έκανε στοματικό αλλά ρε παιδιά το μόνο που ένιωσα ήταν ένα μούδιασμα , μια ανατριχίλα ...κάτι τέτοιο και για να πω την αλήθεια αν αυτό ήταν οργασμός .Εγώ προσωπικά δεν ενθουσίαστηκα ιδιαίτερα. .δηλαδή αυτό είναι ο περιβόητος οργασμός? ?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #136424 από NebulaSpirit στις 25 Φεβρουαρίου 2016, 2:22πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

όχι ούτε καν! όταν έρθεις σε οργασμό να είσαι σίγουρη ότι θα το καταλάβεις!!!! θα τρέμεις ολόκληρη θα θες να φωνάξεις! Και ο καλύτερος αν όχι και ο μόνος τρόπος για να ανακαλύψεις τον οργασμό αλλά και πως έρχεσαι εσύ σε οργασμό είναι το ψάξεις μόνη σου. Μόνο μόνη σου μπορείς να βρεις τι σε φέρνει σε οργασμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136425 από anna0 στις 25 Φεβρουαρίου 2016, 2:40μμ

anna0

Εικονίδιο
μέλος από: 24/2/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά και μόνη μου έχω δοκιμάσει αλλά δεν καταλαβαίνω κάτι. .Απλά γίνομαι πιο υγρή. ..Μόνο αυτό. .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136426 από NebulaSpirit στις 25 Φεβρουαρίου 2016, 4:32μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Θέλει πειραματισμό. Θα βρεις τον τροπο μην ανησυχείς. Απλά σε κάθε γυναίκα έρχετε διαφορετικά. Η φαντασία παίζει μεγάλο ρόλο επίσης, το τι φαντασιώνεσαι εκείνη τη στιγμή δηλαδή. Από φίλες μου ξέρω πως η πλειοψηφία των γυναικών φτάνει σε οργασμό παίζοντας με την κλειτορίδα ενώ λίγες είναι εκείνες που έχουν κολπικό οργασμό. Σε κάθε περίπτωση όμως μόνη σου θα το ανακαλύψεις. Το πρόβημα των κοριτσιών είναι πως λόγο των ηλίθιων ταμπού της κοινωνίας θεωρούν ότι οι γυναίκες δεν κάνει η δεν είναι σωστό να αυνανίζοντε και έτσι ή δεν το κάνουν ή όταν το κάνουν το κάνουν ενοχικά χωρίς να αφήνουν την φαντασία του και το σώμα τους ελεύθερα. Να θυμάσαι πως όταν εισαι μόνη σου όλα επιτρέπονται. Κανείς δεν σε βλέπει, κανείς δεν θα το μάθει και κανείς δεν θα σε κρίνει. Οπότε πειραματίσου χωρίς μέτρο, δώστα όλα που λένε, κάντο όποτε σου βγαίνει μην το καταπιέζεις, οι πιο πολλές κοπέλες και ας μην το λένε αυνανίζοντε τουλάχιστον 1 φορά την ημέρα. Όταν αφεθείς σίγουρα θα ανακαλύψεις τον οργασμό. Και μια συμβουλή, μην ψάχνεις τον οργασμό στο σεξ. Γιατί θα απογοητευείς. Θυμίσου ότι οι πιο πολλές γυναίκες έρχονται σε οργασμό κλειτοριδικά ενώ στο σεξ τα πάντα γίνοντε στον κόλπο. Πολλές για να έρθουν σε οργασμό την ώρα του σεξ ερεθίζουν με το χέρι τους την κλειτορίδα ταυτόχρονα. Άρα μην απογοητεύεσαι, μόνη σου θα τα ανακαλύψεις όλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136427 από anna0 στις 25 Φεβρουαρίου 2016, 4:41μμ

anna0

Εικονίδιο
μέλος από: 24/2/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ο ευχαριστώ πολύ   βοήθησες πολύ !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login