Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

στοματικο σεξ και δοντια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136431 από Μελινα Γ στις 26 Φεβρουαρίου 2016, 3:31μμ

Μελινα Γ

μέλος από: 17/1/2016
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 17 και φοραω σιδερακια το θεμα μου ειναι οτι οταν θελω να κανω στοματικο στο αγορι μου ακουμπανε τα δοντια μου στο πεος τους και τον ενοχλει ...και δεν ξςρω τι να κανω για να μην ακουμπανε το στομα μ αποτι καταλαβαινω ειναι μικρο και τα σιδερακια δεν βοηθανεε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136432 από NebulaSpirit στις 26 Φεβρουαρίου 2016, 3:43μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
καλησπέρα, μπορείς ή να μην κλείνεις το στόμα γύρω του, ή να φέρνεις τα χείλη σου πιο κάτω ώστε να καλύπτουν κάπως τα δόντια σου. Πάντως η αίσθηση από τα σιδεράκια δεν είναι ενοχλητική, μήπως αυτός είναι πολύ ευαίσθητος; Από προσωπικές μου εμπειρίες όσες κοπέλες είχαν σιδεράκια δεν με ενόχλησαν ποτέ. Το αντίθετο μάλιστα έδιναν μια πιο παιχνιδιάρικη νότα και γιαυτό πάντα προτημούσα να φοράει η κοπέλα σιδεράκια! Σου προτείνω να δοκιμάσεις αυτά που σου είπα, αν και πάλι τον ενοχλεί, κόψτου το στοματικό. Θα δεις ότι μετά δεν θα τον ενοχλεί που έχεις σιδεράκια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login