Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε φοράμε το προφυλακτικό έξω από το παντελόνι.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

ειμαι γκει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136889 από οοοοοοοο στις 03 Μαΐου 2016, 9:19μμ

οοοοοοοο

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 19 χρονον και θελω να σας ρωτησω αν το.εχει.καποιος περασει αυτο να μου πει λοιπον... Εδω και 15-20 μερες με βασανιζει η ιδεα οτι.ειμαι γκει... Πως το κολλησα ? Ημουν ενα βραδυ στο.φβ του φιλου μου και τελος παντων ειχε στειλει.σε μια κοπελα μια φωτογραφια.με.το πεος του.. Τελος παντων ... Και εγω με επιασε φοβος μην καυλωσω ετσι απο το πουθενα ... Και λεω στον εαυτο μου τωρα εισαι γκει γελιο ναι το.ξερω .. Μετα εβγενα εξω εβλεπα αντρα εξω και σκεφτομουν ειμαι.γκει με αναβει τος φανταζομουν γυμνους χωρις να.το θελω ... Τελος παντων τωρα θα πας σπιτι λεω να βαλει μια τσοντα με γκει αμα σου καυλωσει θα εισαι γκει ... Βαζω την τσοντα ... Δεν καυλωνα δεν ειδα ουτε πολυ φοβομουν μην καυλωσω.. Και.ηταν αυτος ο φοβος που το.νιωθεις εκει κατω μην σου σηκωθει να τωρα που σας το.γραφω το νιωθω ... Χωρις λογο ... Δεν μπορω νιωθω να καταρεω πραγματικα βλεπω αντρες στο.δρομο ωρα πια με πιανει πανικος μην τους δω ερωτικα ...εβαλα τσοντα με γυναικες και.δεν καυλωνα ... Δλδ str8 που πριν 15-20 μερες ημουν τουρμπο ... Προχωραω στο.δρομο και βλεπω κοπελες που τις θεωρουσα μουναρες καιτιποτα ττωρα λεω νταξει αυτο με φοβιζει πιο πολυ ... Ερχεται η κοπελα μου την βρησκουμε και δεν μπορω μου ερχεται αυτο στο μυαλο και λεω αν ηταν με αντρας .. Ειναι η πρωτη μου σεξουαλικι σχεση ... 8 μηνες ... Τρομαζω δεν ξερω τι μου γινεται τις περισσοτερες φορες μιλαω με την κοπελα μου και δεν.θελω να μιλαω μαζι της ... Οταν ειμαι σιγουρος οτι ειμαι την θελω τοσο πολυ .. Δεν ξερω τι μου γινεται ..δεν τρωω δεν μ'αρεσει τιποτα δεν ξεχνιεμαι με τιποτα .. Απλα θελω να γυρισει ο χρονος πισω εκει που ημουν με την κοπελα μου και δεν σκεφτομουν μαλακιες... Γιατι δεν μπορω να.σταματησω ... Αυτο μου ειχε ξανα γινει το ξεχασα ..θελω να χαθω απλα αλλα ειναι η σκεψη που παει μαζιμε την κοπελα μου την σκεφτομαι και μετα λεω εισαι γκει ... Δεν ειχα ποτε μου επυθιμιες με αντρες ουτε γουσταρα καποιον ... Γιατι τα σκεφτομαι αυτα ? Εχω δει τοσα και τοσα στο ιντερνετ με αυτο το θεμα και τρελαινομαι ... Εχω δει πω το γυρνανε και τετοια δεν ξερω τι μου γινεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136890 από οοοοοοοο στις 03 Μαΐου 2016, 9:21μμ

οοοοοοοο

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Δεν καυλωνα οταν εβλεπα τους αντρες εξω ερωτηση ηταν ... Με αναβει?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #136891 από Geo Bol στις 03 Μαΐου 2016, 11:35μμ

Geo Bol

μέλος από: 23/4/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

οχι δεν είσαι γκει, απλά ήρθε η ώρα να το κάνεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136895 από οοοοοοοο στις 04 Μαΐου 2016, 10:35πμ

οοοοοοοο

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Να κανω τι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136896 από Geo Bol στις 04 Μαΐου 2016, 10:47πμ

Geo Bol

μέλος από: 23/4/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136897 από οοοοοοοο στις 04 Μαΐου 2016, 10:51πμ

οοοοοοοο

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κατι θα κανω για αυτο σημερα :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login