Στείλε λεφτά στο ftou.gr
A)bort, R)etry, I)gnore, V)alium?
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Υπαρχει περιπτωση να εμεινα ΕΓΚΥΟΣ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136919 από Ioanna.dam στις 07 Μαΐου 2016, 11:59πμ

Ioanna.dam

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας. Ειμαι 18 και το αγορι μου 22! Καναμε σεξ χωρις προφυλακτικό αλλα τραβήχτηκε εγκαιρα. Τελειωσε πανω στον πρωκτο μου (οχι μεσα) και δεν ξερουμε αν ετρεξε πιο κατω! Μετα απο λιγο (5 λεπτα περιπου) ντύθηκα και ισως λερωθηκε το εσωρουχο μου! Υπαρχει περιπτωση να κυλησε και να μπηκε μεσα μου? Αποτι ξερω το σπερμα πεθαινει μετα απο λιγο οταν βρισκεται σε επαφη με το περιβαλλον!!! Μετα απο λιγο (10 λεπτα περιπου) το ξανακαναμε! Εκεινος ειπε οτι δεν εχει μεινει τιποτα μεσα του! Γινεται να ειχε μεινει και απλα να μην το ενιωθε?με αποτελεσμα στην δευτερη επαφη (χωρις προφυλακτικο) να μπηκε μεσα μου? Επισης, αν ειχα λερωθει απο το εσωρουχο υπαρχει περιπτωση να τα εσπρωξε μεσα? Επιπλεον ανησυχω για τα προσπερματικα..
Δεν ημουν σε γονιμες μερες!
Και κατι ακομα...αν τα ειχε ακουμπησει με το χερι του και μετα εβαλε το χερι του μεσα μου (μετα απο απο λιγο), υπαρχει περίπτωση να μεινω ετσι εγκυος?
Σας ευχαριστώ! !
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #136922 από paokole στις 07 Μαΐου 2016, 2:27μμ

paokole

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Υπαρχει περιπτωση να εχεις μεινει εγκυος , ναι , παρε κανε τεστ   εγκαιρα και γρηγορα !!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136923 από Ioanna.dam στις 07 Μαΐου 2016, 2:30μμ

Ioanna.dam

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν γινεται γιατι μενω σε μικρο μερος!! Και ως γνωστον "μικρο χωριο μεγαλα στοματα".. θα περιμένω μεχρι την αλλη βδομαδα να δω αν θα μου ερθει η περιοδος κανονικα :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login