Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πώς να εξηγήσω το σχολείο σε μια ανώτερη διάνοια; (Elliot, E.T.)
Τετάρτη, 15 Μαΐου

τι μου γινεται ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136932 από οοοοοοοο στις 07 Μαΐου 2016, 9:31μμ

οοοοοοοο

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας σας γραφω παλι ειμαι 19 χρονον και αρχιζω και σαλταρω δεν με βλεπω καλα σε κανα μηνα... Λοιπον ενα θεμα σας εχω ! Δεν ξερω τι ειμαι γκει μπαϊ η str8 λοιπον να ξεκινησω πως ξεκινησε ολο αυτο το θεμα μπηκα φβ ειδα μια εικονα ενους φιλους μου βασικα το πεος του και καπως ενιωσα λεω παει εισαι γκει ... Παω να δω τσοντα γκει να δω ρε φιλε λεω αμα καυλωσω ειμαι γκει .... Και εκει ενιωσα καπως ... Λεω εισαι γκει για κανα δυμερο ελεγα στον εαυτο μου εισαι γκει χωρις καμια αποδιξει αλλα ουτε αποδειξει στον εαυτο μου οτι ειμαι str8 με τοσα που εχω κανει και τι εκανα με κοπελες και λιπα... Τελος παντων εβγενα εξω ειχα ψυχοαναγασμους να κοιταω τον αλλον να δω αν τον βλεπω ερωτικα ακομα το εχω και καποια ατομα που εβλεπα με επιανε ο φοβος αυτος χωρις λογο ισως επδ τους θεωρουσα ωραιοι ξερω εγω γιατι το ωραιο να καταλαβενεις οτι και να εισαι τελος παντων μπαινω εδω διαβαζω αυτο και αυτο βλεπω τον αλλον που λεει ειμαι γκει η μπαϊ και βλπεω τι εκανε με τον ξαδερφο τουμου φανηκε ωραιο δεν εβαλα τον εαυτο μου στην θεση του μετα εβαλα τον εαυτο μου στην θεση του ενιωθα φοβο τιποτα αλλο μετα διαβαζω τον αλλον που μετα απο 30 χρονια γαμο πηγε με αντρα ... Λεω παει εισαι γκει ... Καθομουν φανταζομουν τον εαυτο μου γκει ... Αλλα ξερω μεσα μου οτι δεν προκειται ποτε να κανω κατι με αντρα γιατι ξερω τα ορια μου ... Απλα ρε φιλε προχωραω στο δρομο και βλεπω τον αλλον με πιανει πανικος τον βλεπεις ερωτικα ενω δεν νιωθω οπως ενιωθα για μια κοπελα π.χ αυτη την κοπελα την θελω δικια μου η θα ηθελα να της γαμησωαυτη την κωλαρα ... Τελος παντων απλα εδω με προβληματιζει το θθεμα γιατι οταν προχωραω στο δρομο φανταζομαι τον αλλον σε φαση τσοντα δεν νιωθω τιποτα... Απλα το φανταζομαι ..
Δλδ λιγο να χαζεψω το κανω αυτο ...μετα βαζω την σκεψη μου πως φιλαω τον καθε ενα που κοιταω μεχρι και γιαγιαδες παπουδες και τετοια σας λεω βαζω τον εαυτο μου να φανταζομαι και με τις γυναικες ... Εκει καπως νιωθω ωραια για τον εαυτο μου... Τελος παντων δεν το σκεφτομαι αυτο καθολου καμια φορα πολυ σπανια συνηθως μ'αυτο κοιμαμαι μ'αυτο ξυπναω και αυτο ονειρευομαι ! Εχτες πηγα ιπια 5 μπυρες εγινα κομματια με πιασαν τα κλαμματα για την δικια μου δλδ μιλαγα μαζι τις φβ κ.μου ερχοταν να κλαιω απο το πουθενα μετα ελεγα στον εαυτο μου οπως εσυ εισαι γκει δεν θες αυτο ... Ενω αν ειμαι με την κοπελα μου να μην σκεφτομαι οτι ειμαι γκει να μην σκεφτομαι κατι τετοιο να ειναι μονο εγω και η σκεψη οτι ειναι αυτη εκει απλα την θελω γαμω λιωνω οταν ομως σκεφτομαι οτι ειμαι γκει ξενερωνω την κανω να φυγει και δεν θελω ρε φιλε δεν θελω να την χασω ... Απλα οταν το σκεφτομαι κατι τετοιο δεν νιωθω τιποτα γι'αυτην την αφηνω συνεχεια ... Γενικα ολη την ωρα σκεφτομαι τον εαυτο μου οτι ειμαιγκει και τον σσκεφτομαι με αντρες δεν ειναι κατι ευχαριστο ... Δεν ηθελα ποτε μου αντρα ... Πηγα σε ψυχολογο και μου ειπε οτι αναζηταω τον εαυτο μου αυτο που με κανει χαρουμενος γαμω το σπιτι αου πως να ειμαι χαρουμενος οταν εχω τετοια κοπελα διπλα μου να μην μ'αφηνει να μ'αγαπαει ετσι και εγω να σκεφτομαι πως ειμαι γκει ? Το μονο που θελω ειναι να σταματησει η σκεψη τοτε ειμαι σιγουρος οτι απο μονος μου οτι θα παω στην.κοπελα μου αλλα ειναι η εμμονη που δεν μ'αφηνει ... Ανακαλυπτω τον εαυτο μου λεει .. Αν ημουν θα ελειωνα για αντρα και οχι κοπελα και αυτο πιο πριν ... Αλλα και παλι γτ σκεφτηκα τον εαυτο μου ετσι ? Μ'αρεσε ?Παλευω με τον εαυτο μου... Και ολα αυτα απο ενα φβ και μια εικονα ...ημιυν καλα εκει που ημουν πολυ καλα ... Και τωρα λες οτι αναζηταω πουτσες χωρις λογο ... Συντροφια πια συντροφια οταν ημκυν με την κοπελα μου 1 μηνα μαζι εκει ηταν οτι πιο ομορφο εζησα στην ζωη μου ... Δεν.ξερω αν θα ζησω κατι τετοιο απλα θελω να μην υπαρχω σοβαρα τωρα δεν ξερω τι ειμαι κ τι θελω ... Τετοια φαση ξανα περασα απλα δεν το σκεφτηκα και πηγα αυθορμιτος προς στις γυναικες... Τωρα τι επαθα ? Ειναι ολα μπερδεμενα στο κεφαλι μου εγω παλια αυτο το θεωρουσα αιδεια τωρα μου φαινεται αδιαφορο .... Ειμαι γκει μπαι η str8 ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136933 από aglina στις 08 Μαΐου 2016, 12:04πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σου!
Πωπω πολύ πανικό διακρίνω! Πρώτα πρώτα πρέπει να χαλαρώσεις!! Βασικά δεν ειμαι κ ειδικός σε αυτα ααπλα είπα να σου απάντησω γιατι σε βλέπω τόσο αγχωμένω που κατάφερες μέσα απο το κείμενο σου να το περάσεις κ σε εμένα. Πρώτα πρώτα ποια είναι η γνώμη σου για τους γκέι κ για τους μπαι? Δεν μπορώ να σου πω το είσαι για να σου πω την αλήθειά βρήκα το κείμενο σου λίγο μπερδεμένο κ ώρες ώρες χανόμουν λίγο. Έχω δυο εκδοχές στο μυαλό μ. Απο αυτα που κατάλαβα (χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μ) πιστεύω ότι είτε είσαι μπαι που απλά επειδή φοβάσαι την κριτική των γύρο σου προσπαθεις να το κρύψεις. Είτε είσαι στρειτ κ επειδή ένοιωσες κάτι όταν είδες την φωτογραφία κ λόγο του φόβου σου να μην είσαι γκέι ή μπαι σου έρχεται όλο στο μυαλό κ δεν μπορείς να το αποβάλεις. Ακομα νομίζω πως οι ορμόνες σου είναι σε έξαρση αφού είσαι στα χρόνια μετά την εφηβεία κ τώρα πρωτογνωρίζεις τον έρωτα. Τα παραδείγματα που δεινεις φεν ειναι καθόλου σπάνια. Κ εγώ έχω γνωστό που είχε καμει γάμο κ παιδιά κ τώρα ειναι ζευγάρι με έναν άλλο άντρα. Ειναι λογικό αν κάποιος ειναι μπαι. Τουλάχιστον απο ότι πιστεύω εγώ. Αυτό που θα σε συμβουλεβα να κανεις ειναι να σκεφτείς τι γνώμη έχεις για όλες τις διαφορετικές σεξουαλικές προτιμήσεις κ να χαλαρώσεις!! Θα σου δείξει απο μόνο του. Μην προσπαθείς να μπεις σε ένα καλουπει μόνο κ μόνο επειδή νομίζεις ότι είσαι κάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136936 από οοοοοοοο στις 08 Μαΐου 2016, 12:36πμ

οοοοοοοο

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ρε φιλε χαλαρωσα ... Εγω το πρωτο μου ερωτα ειναι η κοπελα μου απλα τωρα τλευταια δεν νιωθω κατι για αυτην να σου πω την αληθεια ... Την αγαπαω αλλα αυτο ... Ουτε με τραβαει ουτε τιποτα και η αγαπη δεν αρκει ... Δεν ξερω τι ειμαι θελω να δοκιμααω με αντρα που πιστευω πως δεν θα ειναι τιποτα το ιδετερο για μενα γιατι μια ζωη θα το ειχα καταλαβει απλα θελω να δοκιμασω να.ησυχασω να δω ειμαι δεν ειμαι ερωτα για καποιον αντρα δεν ενιωσα η κατι τετοιο μπορει να εχω φανταστει τον εαυτο μου γκει αλλα μπορει να εδωσα βαση στον ερωτα και οχι στην σεξουαλικη επαθη επισης θελω να το κανω μπας και καταλαβω τι μου γινεται απλα μια και το κανω εγω θα θεωρω τον εαυτο μου κατι τετοιο απλα για.την ωρα πιστευω ειναι φοβος τωρα αμα φυγει ολο αυτο πιστευω θα επανελθω στα κανονικα μου δεν μ'αρεσει καποιος οπως δεν μ'αρεσει καποια απλα δεν θελω να ειμαι για πολλους λογους και οτι και αν ειναι πρεπει να.το αποδεχτω δεν θελω να καταπιεζομαι και λεω να χωρισω την κοπελα μου να δω αν θα νιωσω τιποτα γι'αυτην μετα ... Αυτη μ'αγαπαει πολυ εγω δεν ξερω ... Βεβαια μπορει απλα να κανω εγω λαθος και απλα να ειναι η φαση που με.ξενερωσε και πολλες φορες και με αλλη κοπελα.να.ειμαι καλα... Δεν ξερω πρωτα θελω απλα τον εαυτο μου να ηρεμισει γιατι δεν ξερω τι μου γινεται ολο αυτο το σκρφτομαι ολη την ωρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login