Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματική εκπαίδευση αρχίζει όταν τελειώνει το σχολείο.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Διαφορά με φίλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137036 από tomthecat στις 21 Μαΐου 2016, 12:59μμ

tomthecat

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό. Πριν από μερικές μέρες είθε ο κολιός μου στο σπίτι για να μεινει μερικές μέρες. Μια
μέρα που έλειπαν οι γονείς το πρωί αρχίσαμε να μιλάμε για το σεξ και για τα κορίτσια. Ύστερα με ρώτησε εάν τον παίζω. Εγώ του
άπαντησα ναι. Εδώ να πω πως είμαι 14 . Μετά αρχίσαμε να λέμε ποσί την έχουμε και τέλος με είπε εάν εχω τα κότσια να του την δείξω στην αρχή εγώ δειλιασα αλλά επηδη επέμενε του την έδειξα α με τον όρο να μου την δείξει και αυτός αφού μου την εδείξε τότε αρχίσαμε να τις παίζουμε ύστερα άρχισε να μου την παίζει και στόλος νου πήρε πίπα. Εγω στην αρχή τρόμαξα αλλά επήρεια μου άρεσε τον αφησα. Και θέλω να ρωτήσω τώρα επειδή μου άρεσε σημαίνει πως είμαι γκαι; ευχαριστώ και συγνώμη για το μεγάλο κείμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #137038 από Dieftharmenos στις 21 Μαΐου 2016, 5:47μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οχι,δεν σημαινει οτι εισαι γκει.Οι ορμονες σε αυτη την ηλικια βαρανε κοκκινο με αποτελεσμα να μπορεις να εχεις στυση με οτιδηποτε(σχεδον...).Θα πρεπει να περιμενεις λιγο καιρο για να καταλαβεις στα σιγουρα τι εισαι.Σε δυο χρονια μπορει να αηδιαζεις εστω και στην ιδεα να κανεις κατι με τον φιλο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login