Στείλε λεφτά στο ftou.gr
111.111.111 x 111.111.111 = 12.345.678.987.654.321
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Χέρι στο μουνι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137105 από Andi στις 05 Ιουνίου 2016, 6:07μμ

Andi

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπον καταρχάς τα έχω με ενα παιδι εδώ και 20 μέρες εγώ είμαι 15 και αυτός 16 .μια μέρα που φασωνομασταν με χουφτωνε στα βυζια αλλά δεν του είπα κάτι. Μετα το συζητησαμε και του είπα να με πιάνει οπου θέλει εκτός απο ξέρετε ποιο. Τελοσπαντων εχθες ειμασταν στην παραλία και φασωνομασταν και με χουφτωνε στον κολο και σιγά σιγά πήγε προν το μ@υνι και με ετριβε εκεί με το μεσαίο δάχτυλο. Αν και μου άρεσε νευριασα γτ του είχα πει να μην το κανει και τσακωθηκαμε για αυτό το θέμα.
Ή ερώτηση μου είναι οτι
Οτι το κανει αυτό σημενει οτι δεν με θέλει απλα με θέλει για να με ρίξει στο κρεβάτι ή σκευτκμαι βλακειες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137111 από NebulaSpirit στις 06 Ιουνίου 2016, 1:40πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Καταρχάς από την στιγμή που δεν σεβάστικε αυτό που του ζήτησες τότε πολύ απλά είναι μ*****ας. Το ερώτημα λοιπόν δεν πρέπει να είναι αν σε θέλει ή αν θέλει να σε ρίξει στο κρεβάτι. Το ερώτημα είναι αν εσύ θες να είσαι με κάποιον που δεν σε σέβεται. Και ναι προφανώς για να μην το σεβάστηκε το μόνο που τον νοιάζει είναι να περάσει καλά αυτός.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137113 από M1k3y στις 06 Ιουνίου 2016, 2:45πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Σταματήστε να υπεραναλύετε τα πάντα και αρχίστε να περνάτε καλά.

Χουφτωθείτε ελεύθερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137124 από GiannakosBAcK στις 07 Ιουνίου 2016, 12:48πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το 95% των αρσενικών θέλουμε να προχωρήσουμε είτε του κάτσεις εσύ είτε μια άλλη το 5% θα θέλουν το ίδιο αλλά με συγκεκριμένες κοπέλες και εκεί θα σε σεβαστεί και θα σου δώσει χρόνο απλά κάποιοι πουλάνε παπά(πρόλογο) και εσείς τον τρώτε οπότε άμα δεν βλέπεις τον άλλο σοβαρό απλά μη δεθείς πέρνα καλά και κάνε την καύλα σου και μη κάνεις το λάθος τον ρωτήσεις αν σε βλέπει σοβαρά είναι σαν τον ρωτάς αν είσαι χοντρή είτε τι ατέλειες έχεις δεν πρόκειται να σου πει την αλήθεια είτε για να μη σε πληγώσει είτε να για να κάνει αυτό που θέλει μαζί σου,απλά θα το κρίνεις από την συμπεριφορά του άσε τα λόγια, αυτά δεν αποδυκνύουν τίποτα η συμπεριφορά δεν αλλάζει και σου δίνει πάντα τις πιο ακριβές πληροφορίες για τον άλλον συμβουλή μου απλά πέρνα καλά και κάνε αυτό που πραγματικά θες και σε ικανοποιεί μη κοιτάς πάντα να ευχαρίστησεις τους άλλους μόνο εσύ, όταν βλέπεις προσπάθειες από τους άλλους οκ κάνε και εσύ προσπάθεις αλλά όταν ο άλλος σε πιέζει και εσύ όντως δεν θες απλά σταμάτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137328 από Marilou_LM στις 02 Ιουλίου 2016, 2:40πμ

Marilou_LM

μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Μην εισαι τοσο σκληρη..μπορει απλα να ειχε ορμες και να μην μπορουσε να συγκρατηθει..το αν σε θελει ή οχι δν εξαρταται απο αυτο..θα το δεις με τν καιρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login