Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
"Έχω αυτοκίνητο κάμπριο παιδί μου για να με βλέπει ο Θεός." (Παπά-Λάμπρος, Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή)
Δευτέρα, 13 Μαΐου

σοσσσ βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137838 από bluestar στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 2:51μμ

bluestar

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι 14-15 χρονων και εχω σχεση με ενα αγορι πανω απο εναν χρονο. το αγορι εχει ιδια ηλικια με εμενα . Εγω θελω να ολοκληρωσουμε την σχεση μας οπως το ιδιο θελει και αυτος αλλα δεν ξερω εαν μπορω να το κανω σε αυτην την ηλικια
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137842 από Akis2000 στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 3:20μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κατάλληλη ηλικία από την στιγμή που το σώμα Είναι σε θέση να προχωρήσει σε ολοκληρωμένη πράξη δεν υπάρχει. Το πιο σημαντικό είναι να το θέλετε και οι δύο εξίσου πολύ και όχι γιατί επιμένει ο ένας από τους δύο. Διανυεται και οι δυο την μεση ηλικια της εφηβιας και δεν ειναι πολυ συνηθισμένο σε τέτοια ηλικια. Αλλα οχι και οτι δεν το κανουν καποια ατομα της ιδιας ηλικιας. Ισως θα ηταν καλο να περιμενετε να ωριμασει λιγο καιρο μεσα σας πριν φτασετε στην κορυφαια πραξη μιας σχεσης. Εαν ωστοσο ειστε αποφασισμενοι και οι δυο σας να το κανετε καλο θα ηταν προηγουμενος να ενημερωθείτε γυρω απο θεματα ασφαλους σεξ και αντισύλληψης. Δεν θα θελατε να βρεθειτε μπροστα σε μια ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη σιγουρα. Αυτα και σας ευχομαι αξεχαστη-ευχαριστη εμπειρια εφοσον προχωρησετε. Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login