Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Βοήθεια... Πολύ αίμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138176 από Aminaki στις 04 Νοεμβρίου 2016, 3:10μμ

Aminaki

μέλος από: 4/11/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας... Πριν από λίγες μέρες το έκανα πρώτη φορά με το αγόρι μου... Την πρώτη φορά πονουσα όπως είναι φυσιολογικό και είχα λίγο αίμα... Την επόμενη μέρα που έγινε ξανά έβγαλα και περισσότερο... Δεν ανησύχησα γιατί ήμασταν μέσα στο αμάξι και το περίμενα... Όταν ξανά έγινε μετά από τρεις μέρες αρχικά δεν μπορούσε να μπει καθόλου και στο τέλος είχα πάλι αίμα... Είναι φυσιολογικό αυτό?? Πρέπει να πάω σε γυναικολογο να ανησυχώ?? Γιατί σπουδάζω και δεν ξέρω κανέναν γιατρό εδώ για να πάω.... Πρέπει να ψάξω ή όταν γυρίσω στην πόλη μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #138182 από Mordekaiser στις 06 Νοεμβρίου 2016, 4:47πμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μην ανυσειχεις ετσι γινετε παντα και μενα η κοπελα μου ετσι επαθε γιατι στην αρχη τραυματιζετε και μετα σπαει δε σπαει αμεσως σε ολες τις κοπελες το πιο πιθανω ειναι την επομενη φορα η την μεθεπομενη να μη ξανα βγαλεις και ολα νανε κομπλε το ειχαμε παθει και μεις μην ανχωνεσε λιγο υπομονη αμα συνεχεισει πηγενε να δεις γυναικολογο αλα πραγματικα δεν αξειζει δεν ειναι τιποτα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login