Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Διατηρείτε τις τουαλέτες καθαρές. Η καθαρίστρια δεν ξέρει κολύμπι.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Ειμαι 3ο πρόσωπο σε σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139352 από Nicktheh32 στις 22 Ιουνίου 2017, 6:00μμ

Nicktheh32

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας. Ειμαι αγορι 17 και μου αρεσει μια κοπελα η οποια εχει αγορι (και οι δυο ειναι 16)..
Το αγορι της ελειπε για 1 μηνα και της ζητησε να ειναι σε διασταση μεχρι να επιστρεψει....με την κοπελα γνωριστηκαμε απο φβ και ταιριαζουμε τελεια , λεει πως ειμαι ξεχωριστος και πως θελει να βρεθουμε...τωρα ειναι μπερδεμενη αν μεινει με το αγορι της η ερθει με εμενα....το αγορι της επεστρεψε και της ζηταει να βγουνε να τα ξαναβρούνε, εμενα προφανος δεν μου πεφτει λογος γιαυτο....τι να κανω ωστε να την κερδισω? (Με τον αλλον εχουνε καλη σχεση απλα για να ψαχνεται και αλλου κατι της λειπει) βοηθήστε με σας παρακαλωωω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139353 από kapoios* στις 22 Ιουνίου 2017, 7:27μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν πρέπει να σε νοιάζει τι θέλει και τι κάνει ο άλλος.Εσύ παίξε το παιχνίδι σου με την κοπέλα από την στιγμή που και αυτή γουστάρει.Σου έκανε κοπλιμέντο και σε είπε να βρεθείτε... Έπρεπε ήδη να είχες πάει.Η κοπέλα σε θέλει αλλά δεν ξέρει τι θα είναι καλύτερο για αυτήν(Εσύ ή ο άλλος;).Θα της δείξεις λοιπόν ότι εσύ είσαι το καλύτερο για αυτήν.Πάρτην και πες της να πάτε καμιά βόλτα,να της μιλάς όμορφα και κέρασε την και κάνα παγωτάκι τώρα που είναι και καλοκαίρι και ύστερα καθήστε σε κάνα παρκάκι,πιάστην και φίλησε την.Άμα περάσει αρκετός καιρός, ίσως καλυτερέψουν τα πράγματα με τον άλλον και μετά θα είναι πιο δύσκολη η φάση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139360 από Nicktheh32 στις 22 Ιουνίου 2017, 10:12μμ

Nicktheh32

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Χιλια Ευχαριστώ φιλε/φιλη ....πραγματικα με χαλαρωσες ❤ της ειπα να βγουμε αλλα ο αλλος της λεει να βγουμε να συζητησουνε οποτε μαλλον περνω 2η σειρα για να βγουμε....της ειπα καποια φαση , ακυρωσε τα ολα , θελω να βγουμε να βρεθουμε αλλα ειχε κανονισει ηδη ο αλλος..
Αν βγουνε και αυτη τον επιλεξει (γιατι ειναι κολλημενη μαζι του , αλλα ξερει οτι μαζι θα περναμε καλυτερα) μετα τι κανω ? Της ξανα λεω βρεθουμε και παιζω μπαλα ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139367 από kapoios* στις 23 Ιουνίου 2017, 5:26μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Τίποτα φίλε,χαίρομαι που σε βοήθησα!
Της είπες να βγείτε και σε έιπε ότι δεν έχει καθόλου χρόνο;
Αν σου είπε έτσι, δυστηχώς μάλλον έχει σε προτεραιότητα τον άλλον και δεν είναι σίγουρη για εσένα επειδή χρόνο για να βγείτε έστω και για μια βόλτα τώρα που είναι και καλοκαιράκι σίγουρα έχει.
Αν επιλέξει τον άλλο σημαίνει ότι πιστεύει ότι θα είναι καλύτερα για αυτήν.Στην περίπτωση αυτή προτείνω να την αφήσεις ήσυχη άλλα να έχετε και μια μικρή επαφή, δηλαδή όταν την βλέπεις να της λες κάνα <<γεία,τι κάνεις; κλπ.>>.Σε αυτό το διάστημα που θα είναι με τον άλλο εσύ θα προσπαθήσεις να ανεβάσεις το όνομα σου και τον τρόπο που σε βλέπει ο κόσμος ώστε να ανεβείς στα μάτια της.Συνεχίζεις να παίζεις μπαλίτσα και με άλλες κοπέλες και δεν επικεντρώνεσαι σε αυτή.Κάποια στιγμή θα σταματίσει να ασχολείτε με αυτόν γιατί σίγουρα κάτι θα συμβεί μεταξύ τους,θα σε βλέπει και πιο ανεβασμένο και μετά η ίδια θα σε λέει να βγείτε και τότε παίρνεις το πάνω χέρι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login