Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτου σου!
Σάββατο, 25 Μαΐου

επιχειριση απο την πισω πορτα.

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #34178 από biki στις 20 Σεπτεμβρίου 2005, 1:51μμ

biki

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2005
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Μούτρο.. τι βοήθεια θέλεις από γυναίκα??
Είναι κατα βάση απλά τα πράγματα..
Κατ' αρχην άσε το ελαιολαδο για καμια σαλάτα. ουτε φυσικά βαζελίνη.. είναι παράγογο πετρελαίου και είδες που έχει φτάσει η τιμή του..
θα πας στο φαρμακείο και θα πάρεις Κ-Υ λιπαντικο με βάση το νερό, για να μπορείς να χρησιμοποιήσεις και προφυλακτικό.
ας παμε τώρα στο ζουμί της υπόθεσης.. ΔΕΝ ξεκινάμε ποτέ λέγοντας παμε στο κρεβάτι για να το κάνουμε από πισω.. αυτό γίνεται κατά την διάρκεια του παιχνιδιού.. επίσης μπορείς να ξεκινησεις με το μαλακό.. δηλαδη...αν την χαιδευες πρώτα, μετάσιγα΄σιγα να προσπαθούσες με το δαχτυλο σου και μετα κανονικά..η πιο βολική στάση είναι στα τέσσερα, για τον εξής απλά λόγο.. έχεις τον πλήρη έλεγχο των κινήσεων όπως και η κοπέλα (αν νιώσει πονο μπορεί να τραβηχτεί) ..
αλλα καλύτερα να πειραματιστείτε μαζί σε ότι σας βολευει καλύτερα..

καλη τυχη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34181 από iliostalaxti στις 20 Σεπτεμβρίου 2005, 10:21μμ

iliostalaxti

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2005
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Πονάει   και   θα πονάει   γιατί   ο   πισινός   της   εκφράζει   την δυσαρέσκειά   του .
Ο πισινός   της   γνωρίζει   την   ύπαρξη του .
Δηλάδη   γνωρίζει   ότι   υπάρχει   μόνο για την   φυσική   ανάγκη της.
Ένα   κι   ένα κάνουν   δυο !!!!!!!!
Τα   μάτια   τα έχουμε   για    να βλέπουμε.
Τη μύτη για να μυρίζουμε.
Τα   αυτιά για ν ' ακούμε   και πάει συνέχεια η ιστορία .....ελπίζω   να κατάλαβες
τον   πισινό   , τον   έχουμε για   χε....μο.
Ξεκάθαρο ;;;;;;;;;;;;;
Ο   πισινός   της   δεν   σας ενοχλεί   , εσείς γιατί τον   ενοχλείτε ;
Αν    είχε φωνή   , θα σας το έλεγε.
Πάντως   να ξέρεις πως αν θέλει   , είναι   ικανός να την τιμωρήσει   , φυσικά    με ακράτεια   κι άλλα πολλά .
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34196 από Rascal στις 22 Σεπτεμβρίου 2005, 1:38μμ

Rascal

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2005
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αναφορά: (iliostalaxti@20 Σεπτεμβρίου 2005)Τα   αυτιά για ν ' ακούμε   και πάει συνέχεια η ιστορία .....ελπίζω   να κατάλαβες
τον   πισινό   , τον   έχουμε για   χε....μο.
Ξεκάθαρο ;;;;;;;;;;;;;




Αυτό το ακούω συνέχεια..

Πάντως εγώ, ξέρω επίσης πως..... και το στόμα...., το έχουμε εκεί, για να τρώμε.... υποτίθεται... αλλά δε νομίζω πως χρησιμεύει μόνο σ'αυτό τελικά..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34216 από dbeat στις 24 Σεπτεμβρίου 2005, 2:09μμ

dbeat

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2005
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Ετσι ετσι Rascal. Η μονοδιαστατη σκεψη περιοριζει καθε μας λειτουργια. Αντιθετα, η ευφερετικοτητα, εκτος απο πρωτοπορα, εχει την φρεσκαδα και την γοητεια του νεου, το ξαφνιασμα του αποτελεσματος και φυσικα ειναι σχεδον συνωνυμη με την ζωη!

(τι μ...κιες ειπα παλι!)

ΧΑ!!! Ο περιβοητος μυθος της ακρατειας! Και δεν μου λες αγαπητη iliostalaxti, οι gay πηγαινουν πιο συχνα στην τουαλετα απο τους υπολοιπους? Ή μηπως φορανε pampers?

Παντως, ενας ειναι ο κανονας. Μην κανεις στους αλλους κατι που δεν θα ηθελες να σου κανουν.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35731 από Afes στις 04 Αυγούστου 2006, 5:52μμ

Afes

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2006
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Αναφορά: (iliostalaxti@20 Σεπτεμβρίου 2005)
Πονάει   και   θα πονάει   γιατί   ο   πισινός   της   εκφράζει   την δυσαρέσκειά   του .
Ο πισινός   της   γνωρίζει   την   ύπαρξη του .
Δηλάδη   γνωρίζει   ότι   υπάρχει   μόνο για την   φυσική   ανάγκη της.
Ένα   κι   ένα κάνουν   δυο !!!!!!!!
Τα   μάτια   τα έχουμε   για    να βλέπουμε.
Τη μύτη για να μυρίζουμε.
Τα   αυτιά για ν ' ακούμε   και πάει συνέχεια η ιστορία .....ελπίζω   να κατάλαβες
τον   πισινό   , τον   έχουμε για   χε....μο.
Ξεκάθαρο ;;;;;;;;;;;;;
Ο   πισινός   της   δεν   σας ενοχλεί   , εσείς γιατί τον   ενοχλείτε ;
Αν    είχε φωνή   , θα σας το έλεγε.
Πάντως   να ξέρεις πως αν θέλει   , είναι   ικανός να την τιμωρήσει   , φυσικά    με ακράτεια   κι άλλα πολλά .





Πέστα επιτέλους!
Τι ανωμαλίες είναι πλέον αυτές!
Φτάνει πια με τα παρά φύσιν!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35771 από deathsinger... στις 07 Αυγούστου 2006, 1:23πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Ανωμαλίες το πρωκτικό sex....δλδ που να ανοίγαμε κουβέντα για ομοφυλόφυλους....λιβάνι θα βάζανε μερικές στο σπίτι τους....εδώ σχεδόν όλες οι γυναίκες κάνουν αποτρίχωση στα πόδια και δεν ξέρω εγώ που αλλου με επίπονες μερικές φορές μεθόδους...βγάζουν τα φρύδια τους με τσιμπιδάκι...σκίζουν τα βυζι@ τους να βάλουν σιλικόνη, κάνουν βελονισμό για χάσιμο βάρους....και τις πείραξε ξαφνικά το πρωκτικό? άμα στο ζηταει ρε φίλε τι ποστάρεις εδώ....βουρ στο πατσά....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35896 από neos_ceidas στις 14 Αυγούστου 2006, 9:34πμ

neos_ceidas

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2004
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Μαλλον οι κοπελες που postαραν πιο πριν δεν εχουν ακουσει (ποσο μαλλον να εχουν βιωσει) τον πρωκτικο οργασμο.......

Και ετσι για να κεντρισω το ενδιαφερον τους μπας και ξεκολλησει το μυαλο τους απο την απολυτοτητα που το διαιπει (προσ θεου δε λεω οτι πρεπει να πανε να το κανουν σωνει και ντε ) ο πρωκτικος οργασμος οφειλεται :
1ον στις πολλες και πυκνες νευρικες αποληξεις που βρισκονται στην περιοχη. Αυτες ειναι και ο λογος που αρκετοι κλεινονται με τις ωρες στην τουαλετα, εκτος απο τους δυσκοιλιους !!
2ον στο οτι η εισοδος απο τον πρωκτο διεγειρει τα πισω τοιχωματα του κολπου που πολυ δυσκολα διεγειρονται απο την "κανονικη" πραξη (εως καθολου)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35911 από deathsinger... στις 15 Αυγούστου 2006, 10:21μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Ναι...πως μπορείς να κρίνεις κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει....δεν λέμε να την κάνουμε και πηγάδι την επιχείρηση ούτε να επιχειρούμε τολμηρές ακροβατικές στάσεις....μια νορμαλ επαφή απο πίσω είναι οτι πρέπει...Και σιγά μην κατέβει και με πανώ να διαδηλώσει στο σύνταγμα ο κάθε κ@λος. Εγώ ξέρω ένα πράγμα....όσοι κ@λοι τον πήρανε κανεις δεν παραπονέθηκε...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login