Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι άντρες με σκουλαρίκι είναι έτοιμοι για γάμο. Έχουν εμπειρίες και πόνου και αγοράς κοσμημάτων.
Σάββατο, 11 Μαΐου

Οι γυναίκες καταπίνουν το σπέρμα...???

Σελ. 8
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51851 από asimakis στις 13 Ιανουαρίου 2009, 6:59μμ

asimakis

μέλος από: 13/1/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
egw pali apo tote pou mou etixe ayto epese poly sta matia moy.ase pou mirize kai h anasa ths.











προφίλάλλα...
Μήνυμα #52283 από femme-sublime στις 05 Μαρτίου 2009, 3:51μμ

femme-sublime

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Sorry ligo paidia... sto forum eisaste gia na apantate stis erwtiseis twn allwn. Oxi gia na kseftilizete to gynaikeio filo... Orismenes gynaikes ontws exoune kseftilisei to thema sxesis klp, alla m'auta pou lete edw mesa thigete k alles ginaikes. Sti teliki ama dn sas kanoume pigainete me antres. Pws na to kanoume dld...
Anyway, dn iparxei kanonas. Alles to katapinoun, alles oxi. Analoga me ti diathesi tis kathemias. K auta ta peri "niwthoun pio wraies" einai pa****es. Otan mia gynaika to'xei dn xreiazetai na tin epivevaiwsei enas antras xi**ntas oti einai thea.
Gynaika eimai. kati xerw parapanw
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52335 από MaRmO στις 25 Μαρτίου 2009, 10:58μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
omg...αυτο που λεει ο ασημακης ειναι ελεηνο...χαχαχαχα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52410 από mora στις 04 Απριλίου 2009, 6:42μμ

mora

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καταρχην καλως σας βρηκα!!!κατα δευτερον,εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα,στο να πιω τα υγρα του συντροφου μου...δεν σημαινει πως με οποιον ειμουν μαζι το εκανα ..οχι.απλα δεν εχω κανενα προβλημα.ειναι καθαρα θεμα επιλογης.και αν σε προδιαθετει ο αλλος στο να το κανεις.συμφωνω απολυτα με καποιον που ειπε πως πανω στο σεξ δεν χωρανε κομπλεξ και"δηθεν"πραγματα.εκει πρεπει ολα να ειναι ελευθερα κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52486 από Flop στις 22 Απριλίου 2009, 9:54μμ

Flop

μέλος από: 21/4/2009
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
παχαινει;;;
oh my god!!!!!
χαχαχ!
ΚΟΙΤΑ, απο προσωπικη πειρα, μπορω να σου πω πως ειναι αρκετα ερεθιστηκο για μια κοπελα να τελιωνουν επανω της, οπουδηποτε, αλλα για να τα καταπιει οχι τοσο. Το εχω κανει 3-4 φορες στη σχεση μου αλλα οχι παντα.. ΜΕρικες φορες μου εφερε αναγουλα, αλλες μου αρεσε και αλλες δεν το καταλαβα καν... Εχει να κανει με ψυχολογκους παραγοντες! Αυτη ειναι η γνωμη μου..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login