Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Πέμπτη, 2 Μαΐου

βοήθια προσεγκισης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38618 από DIKASTIS στις 18 Μαρτίου 2007, 8:09μμ

DIKASTIS

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2006
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
συντεκνοι και συντεκνισες θελω βοήθεια σας, θελω να προσεγκισω μια αλλα δεν τα καταφερνω ας μου ποι καπιο κοριτσι απο εδω μεσα τι να κανω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38620 από Astraxan16 στις 18 Μαρτίου 2007, 10:32μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Εγώ παρόλο που δεν είμαι κορίτσι ένα θα σου πώ...
ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ..Δεν ξέρω τι κόλημα έχουν φάει οι γυναίκες με αυτό..Όπου σταθείς και όπου βρεθείς οι περισσότερες δεν θέλουν να το παίζεις φιγουρατζής..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38624 από Eos_ στις 19 Μαρτίου 2007, 2:11μμ

Eos_

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Θα γινω κλασσικος αλλα δεν μου μένει και αλλη επιλογή.. θα συμφονίσω με τον Astraxan. Στο κατω κατω αν δεν σε γουσταρει ετσι πως εισαι θα σου διαλεισει την ψυχολογια μετα...!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #38625 από annetta στις 19 Μαρτίου 2007, 4:39μμ

annetta

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2007
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Παντως αυτο το ποιηματακι με τη μεραρχια και το αλλο με το αλογακι, καθως και το πασιγνωστο "Οταν δεν σ'εχω αγκαλια κι οταν πολυ σε θελω, πετρα την κανω την καρδια και παω σε μπ....ελο" δεν νομιζω οτι αποτελουν συστατικα της επιτυχιας σε μια προσεγγιση! Δειξε σεβασμο στην προσωπικοτητα της, τονισε της τα ωραια στοιχεια του σωματος και του χαρακτηρα της (μην πας και της πεις "κουμπωτη τη βαζεις την ...οπισθεν?" αλλα ουτε και "τα ματια σου ειναι θαλασσες που καραβοτσακιζουν"). Καλα λενε τα παιδια να εισαι ο εαυτος σου και να μην την υποτιμησεις.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login