Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Θέλεις να δεις το 100 να έρχεται με την όπισθεν; Τηλεφώνησε τώρα στο 001.
Κυριακή, 19 Μαΐου

den to pisteua...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49729 από Antre στις 13 Ιουνίου 2008, 5:38μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Στο καλό σου, μας έφτιαξες μεσιμεριάτικα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49768 από mantw στις 14 Ιουνίου 2008, 11:47πμ

mantw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2008
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
pappouli xalarwse giati den einai gia ti ilikia sou auta ta pragmata..min mas meineis kiolas..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49772 από Antre στις 14 Ιουνίου 2008, 12:06μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Τι να κάνω; Και εμείς τα παππουδάκια δεν έχουμε ψυχή;

Όπως έλεγε και ο Κωνσταντάρας στα 40 περνάς δεύτερη εφηβεία.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49799 από Petounia στις 15 Ιουνίου 2008, 6:24πμ

Petounia

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Όσα ακούστηκαν στο post αυτό είναι γελεία και επιοικώς απαράδεκτα. Επίσης το ύφος με το οποίο γινόταν λόγος για την κοπέλα αυτή όσον αφορά τις σεξουαλικές τις προτιμήσεις, ήταν ύφος υποτιμιτικό και επίσης θύμιζε το ύφος των αγοραφοβικών ανθρώπων στα χρόνια της χολέρας. Ομοφυλόφυλος δεν σημαίνει άρρωστος. Δεν αναφέρομαι καν στη κοπέλα αυτη καθ αυτη γιατί νταξ το πήγε πούστικα σαν βλάχος λυγούρης. Όσον αφορά mantw την δυσανασχαίτιση σου για το γεγόνος είναι πως να το πώ...α, ναι. Για το πέος. και _
1.Είσαι ενήλικη και είσαι υπεύθυνη για τις πράξεις σου.
2.Έγινες ντίρλα με τη θέλησή σου, ενώ δεν ήσουν με άτομα άξια εμπιστοσύνης.
3.Μπήκες συνειδητά στο αυτοκίνητο της κοπέλας αυτής ούσα μεθυσμένη και εσύ και αυτή.
4.Την απείλησες πως θα τη κάνεις ρόμπα στη δουλειά με ύφος ρουφιάνου κατοχικού λαδέμπορα, ενώ είχατε ισάξιο μερίδιο ευθύνης στην όλη φάση.
5. Κάθεσαι και το γράφεις όλο αυτό το σκηνικό σε ένα forum όχι επειδή είσαι προβληματισμένη και πιθανώς χρειάζεσαι κάποιου είδους υποστήριξη αλλά επειδή θές να σου βαρέσουμε επισήμως και δημόσια παλαμάκια.

Υ.Σ. "Τσούζει αλλά μ' αρέσει...Α, τον παλιάνθρωπο που τόλμησε και μ' έτσουξε"
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49807 από Antre στις 15 Ιουνίου 2008, 11:55πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Petounia αυτό που λέω πάντα στα πλαίσια σοβαρού και αστείου είναι "δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους gay ας κάνουν ότι θέλουν... αρκεί να μην λυμπιστούν το κόλο μου" (sorry για το τρόπο γραφής αλλά αυτό λέω). Δεν είναι ομοφυλοφοβία - έχθρα προς αυτούς, μια αλήθεια είναι. Δηλαδή αν ένας τελείως ανεπιθύμητος, τελείως μπλιαχ για σένα άντρας σε "εκμεταλλευότανε" τι θα έλεγες;

Όσον αφορά το ότι είναι και δική της ευθύνη, δεν διαφωνώ 'οτι στο κάθε τι χρειάζεται δύο άτομα. Αλλά εδώ έχουμε να κάνουμε με αποπλάνηση. Δηλαδή αν αντί για γυναίκα ήταν άντρας, και εκμεταλλευόταν την μέθη της τώρα όλοι μαζί ομαδικά δεν θα τον κράζατε; (προσωπικά εγώ όχι γιατί πιστεύω πως παν μέτρον άριστον) Και μην ξεχνάς ότι "δεν" το περίμενε , η αμαρτία της ήταν ότι ήταν ψιλό απονείρευτη σε ομοφυλοφιλικά θέματα, και ήπιε κανά ποτό παραπάνω. Μετά που μπήκε στο αμάξι ήταν ήδη μεθυσμένη. Οπότε ουσιαστικά εκμεταλλεύτηκε την άγνοιά της που άφησε τον εαυτό της να μεθύσει.

Άλλο το να είσαι προκατειλημμένος ενάντια στους ομοφυλόφιλους και άλλο το να μην σε εκμεταλλεύονται σεξουαλικά επειδή δεν πάει εκεί το μυαλό σου. Έτερον εκάτερον. Εμένα προσωπικά όταν είχε τύχει να γυρίσω μια κοπέλα σπίτι από ένα πάρτυ επειδή είχε γίνει γκολ είχε αρχίσει να μου λέει "σήμερα είναι η ευκαιρία σου" και εγώ τις απαντώ "είναι κάτι παραπάνω από δελεαστικό αλλά δεν την θέλω έτσι την ευκαιρία μου" (ήμουν καψούρης μαζί της), την πήγα σπίτι της και έφυγα.

Υ.Γ. mantw πρόσεχε με ποιους μεθάς... μπορεί να μην σε θέλουν για sex αλλά... εμμ... ακόμη και για εμπορία οργάνων. Ποτέ δεν ξέρεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49862 από mantw στις 18 Ιουνίου 2008, 2:57πμ

mantw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2008
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
antre sumfwnw apolutws mazi sou.oso gia sena petounia den eimai ratsistria den exw provlima giati o kathenas sto krevvati tou kanei oti thelei alla itan i poustia pou me pirakse...oso gia tin doulia den prokitai na elega tipota giati den einai ston tupo mou apla to eipa gia na min ksanaerxotan egw tin eixa anagki tin douleia gia epiviwsi ekeini eixe kali oikonomiki katastasi se simeio naaporw giati douleyei...alla ti lew twra gia na psarepsei anipopsiasta atoma san kai mena...an erxotan stin douleia tha eprepe na apoxwrisw egw e oxi...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49863 από fantom στις 18 Ιουνίου 2008, 8:00πμ

fantom

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2008
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
εγω μαντω συμφωνω μαζι σου.ηταν πολυ υπουλη η κινηση της.και αφου δεν ειχε και αναγκη τη δουλεια καλα εκανες.κι εμενα οταν με εκμεταλλευονται δεν καθομαι με σταυρωμενα χερια.και φυσικα δεν κατακρινουμε τις σεξουαλικες προτιμισεις της κοπελασ αλλα την εκμεταλλευση!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49913 από Petounia στις 21 Ιουνίου 2008, 5:01πμ

Petounia

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Δεν αναφέρομαι καν στη μαλάμω που χώθηκε εις τας απογερευμένας περιοχάς σου. Αναφέρομαι σε εσένα και μόνο σε εσένα, όπου οι πράξεις σου ήταν ανέυθυνες ανώριμες και απολύτως αναμενόμενες λαμβάνοντας υπ' όψη την ηλικία σου και το περιβάλλον κοινωνικό κατεστημένο, γι αυτό ok σε κατανοούμε εσένα και το σόκ που έφαγες αλλά μην βγαίνεις και κλαίγεσαι στο forum. Όσον αφορά εσέ Antre τα ίδια θα έλεγα και σε περίπτωση αρχηδέμπορα. Έλεος πια με τις κλαψομουνιές πέρα δώθε, ο καθείς λαμβάνει ό, τι του αξίζει στον άδικο κόσμο τούτο, και όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες.

Υ.Σ. Μαλακία σου Antre που δεν της τον φόρεσες της κοπελιάς να δείς και σύ και αυτή χαρά μέσα στα σκέλια σας, και συνέχιζες να χαζεύεις δάχτυλα που σου δείχνουν το φεγγάρι.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49915 από Antre στις 21 Ιουνίου 2008, 1:29μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Petounia@21 Ιουνίου 2008)
Υ.Σ. Μαλακία σου Antre που δεν της τον φόρεσες της κοπελιάς να δείς και σύ και αυτή χαρά μέσα στα σκέλια σας, και συνέχιζες να χαζεύεις δάχτυλα που σου δείχνουν το φεγγάρι.


Κοίτα Petounia ορισμένα πράγματα είναι και θέμα αρχών και αξιών. Δεν αντιλέγω ότι είναι πολύ γλυκό να κάνεις την όποια βρωμιά. Το να λερωθείς είναι πολύ εύκολο, το να παραμείνεις όμως καθαρός είναι άλλη υπόθεση. Και πίστεψέ με για έναν πήδω δεν θυσιάζω την αξιοπρέπεια μου.

Γενικότερα πολλά πράγματα στη ζωή μας είναι γλυκά να τα κάνεις (ή πιο εύκολο να μην τα κάνεις) αλλά αν δεν γίνουν ποιοι θα είμαστε τελικά; Το να πας σε μια αντιπολεμική πορεία, το να διαπληκτιστείς με τον Δαπίτη που κάνει δραμπουκισμο, το να παλέψεις για τα δικαιώματα σου ή το να διατηρήσεις έστω ένα τελευταίο επίπεδο ηθικής.. ναι όλα αυτά είναι γραφικότητες και όλοι θα προτιμήσουν να βολέψουν την πάρτη τους

Υ.Γ. Εγώ μίλησα ενάντια του άλλου ρεύματος που κάθε τι ενάντια σε κάποιον σπεύδουν να το βαπτίσουν ρατσισμό. Όσον αφορά για την κλαψομουνιά... ούτε εγώ είμαι υπέρ, αν κάνεις ένα search τα μηνύματα μου δεν θα δείς ούτε ένα post μεμψιμοιρίας.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #49933 από Petounia στις 22 Ιουνίου 2008, 7:42μμ

Petounia

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Ναι, ναι, αλίμονο, είναι πολύ ποταπό 2 άνθρωποι να μπορέσουν να μοιραστούν την εναρμόνηση των αισθήσεων τους σε κάθε τους έκφανση, και την ένταση του ενεργειακού διαμοιρασμού της αύρας τους. Α-πα-πα, άσε που μπορεί να σου έλεγε και μετά οτι την έπιασες στουπί και την εκμεταλλεύτηκες...(κάτι τέτοιες στιγμές ντρέπομαι που μαι γυναίκα)
Ρε δεν τη παλεύουμε λέω γω, και μλκς λέμε να περνάει η ώρα τελικά
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login