Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Χρειαζομαι περιτομη;sos

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #172761 από Nick Greece στις 24 Νοεμβρίου 2023, 3:35μμ

Nick Greece

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Θα κλεισω ραντεβου αλλα αν ξερει καποιος ας μου πει.Παντα τον επαιζα χωρις να βγαζω το κεφαλακι εξω.Οποτε τον τελευταιο χρονο παρατηρω τεραστια ευαισθησια στην βαλανο σε βαθμο που μπορω απλα να την ακουμπαω ενω οταν βγαζω τελειως το κεφαλακι η στυση πλεον δεν ειναι πληρης.Οταν μπαινω με προφυλακτικο δεν εχω θεμα αλλα στοματικο και χωρις προφυλακτικο ποναω.Ομως θα ηθελα να αποφυγω την περιτομη για αισθητικους λογους.Λετε να υπαρχει καποιο χαπι ή να μπορω να κανω κατι ωστε να μειωθει ο πονος στο κεφαλακι;Btw ειμαι 18.Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172763 από randomname στις 25 Νοεμβρίου 2023, 9:37πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε, απ' ό,τι βλέπω εδώ, είχες ξαναρωτήσει για το ίδιο θέμα πριν κάποιους μήνες. Την προηγούμενη φορά είχαμε γράψει αρκετές συμβουλές που θα μπορούσαν να βοηθήσουν φυσιολογικά. Αν η ευαισθησία όμως οφείλεται σε κάποια φλεγμονή ή οτιδήποτε άλλο, ο γιατρός ξέρει καλύτερα ποια κρέμα ή ποια αντιβιοτικά να σου προτείνει κλπ. Θεωρώ πως κάτι τέτοιο θα χρειάζεσαι.

Αυτό που μπορώ να προτείνω είναι απλά να πλένεις το κεφαλάκι στο μπάνιο για να έχεις καλή υγιεινή. Επίσης, ο τρόπος που αυνανίζεσαι δεν είναι πρόβλημα, οπότε μη σε αγχώνει αυτό.

Μιας και το ανέφερες, η περιτομή μπορεί να αποφευχθεί τις περισσότερες φορές με κρέμες κλπ, δλδ δεν θεωρείται πάντα απαραίτητη. Βέβαια, εσύ έχεις υπερευαισθησία στην βάλανο, οπότε λογικά δεν νμζ να χρειάζεται εδώ.

Γενικά συζήτα με τον γιατρό σου ωστε να ξέρεις ποια είναι η καλύτερη λύση για σένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login