Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ponaei poli!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50342 από Liakos στις 27 Αυγούστου 2008, 3:12μμ

Liakos

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Η κοπελα μου ειναι παρθενα!προσπαθησαμε να κανουμε σεχ αλλα πονουσε πολι ενω δεν ειχα μπει σχεδον καθολου!Προσπαθησα να σπασω τον ημενα με δαχτιλο. Εβαλα μονο ενα δαχτιλο κ πεταχτικε απο τον πονο.Μετα απο καμια ωρα μου ειπε οτι πονουσε ακομα(σαν τσουξιμο)!Ηταν πολυ ανχωμενη και σφιγμενη! Μηπως εφταιγε αυτο?Τελικα το αφισαμε για μια αλλη φορά!Τι μπορω να κανω για να μην πονεσει πολυ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50343 από snper 50mm στις 27 Αυγούστου 2008, 5:01μμ

snper 50mm

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2008
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
προσπαθησε να την ηρεμησεισ με λιγα προκατακτικα να τησ μιλασ να την φιλας και τετοια !!!αν δεν ειναι ηρεμη και ειναι σφιγμενη λογικο ειναι να ποναει περισσοτερο διοτι ειναι ανχομενη και της ειναι αγνωστη διαδικασια επομενως ηρεμησε την και σιγα σιγα ολα θα πανε καλα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50344 από Liakos στις 28 Αυγούστου 2008, 1:36πμ

Liakos

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Το οτι ποναει κ νιωθει ενα τσουξιμο αν κ εχουν περασει 2 μερες ειναι φισιολογικο?ή μηπως πρεπει να δει καποιο γιατρο?αν γνωριζει καποιος-α ας βοηθησει γιατι εχω ανχωθει μηπως εκανα καμια βλακεια!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50372 από taperman στις 03 Σεπτεμβρίου 2008, 12:17μμ

taperman

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2008
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
κοιτα φιλε μην ανυσηχεις...και εμενα την πρωτη φορα πονουσε παρα πολυ αλλα δεν ειναι τπτ το σημαντικο....!!μετα τη ντριτη φορα θα δεις την διαφορα...θα ποναει πολυ λιγο και δεν θα θελει να σε αφυσει με τπτ!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52859 από Nantia07 στις 27 Μαΐου 2009, 2:24πμ

Nantia07

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
λοιπον φιλε μου,αν και πιστευω πως το θεμα σου θα εχει λυθει μεχρι τωρα,θα προσπαθησω να σου πω γιατι (κατα πασα πιθανοτητα) το επαθε αυτο η κοπελα σου.

α και να αναφερω οτι το τσουξιμο ηταν φυσιολογικο,αν ρωτησεις και αλλες κοπελες θα στο επιβεβαιωσουν.

η κοπελια σου λοιπον προφανως ποναγε λογω ενος συμπτωματος που λεγεται κολεοσπασμος.τι σημαινει αυτο θα μου πεις.
Ψυχολογικοί παράγοντες είναι δυνατόν να προκαλέσουν μυϊκό σπασμό του κόλπου. Οι μύες γύρω από την είσοδό του σφίγγουν τόσο πολύ, που η συνουσία γίνεται αδύνατη ή πολυ οδυνηρη. Η γυναίκα δεν μπορεί με κανέναν απολύτως τρόπο να ελέγξει το μυϊκό αυτό σπασμό, που δεν είναι παρά ένα αντανακλαστικό.αυτο ειναι ο κολεοσπασμος λοιπον.

με λιγα λογια ειχε αγχος το κοριτσι-κατι πολυ φυσιολογικο- ή μπορει να μην ειχε ωριμασει ακομα ψυχοσεξουαλικα.
και αυτα τα λεω για σας τους αντρες(οχι ολους βεβαια),για να καταλαβετε οτι οι γυναικες λειτουργουν πρωτα με το μυαλο και μετα με το σωμα,και θελουν τον χρονο τους τελοσπαντων!!

γι αυτο οχι πιεση γιατι η πρωτη φορα ειναι πολυ σημαντικη στα κοριτσια!
αυτα!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login