Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η επιτυχία να μη σου παίρνει τα μυαλά, ούτε η αποτυχία να μη σου πλακώνει την καρδιά.
Τετάρτη, 29 Μαΐου

τελειώνω γρήγορα!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50490 από mikroulis123 στις 15 Σεπτεμβρίου 2008, 2:10μμ

mikroulis123

μέλος από: 31/3/2008
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα... όταν το κάνω με κάποια κοπέλα δεν ξέρω γιατί αλλα πάντα την πρώτη φορα θα τελειώσω γρήγορα!!!ξέρω go είμαστε στο κρεβάτι και πριν το κάνουμε μπορεί να μου κάνει στοματικό η να κάνει ότι κάνει με το χέρι τις και να μην έχει περάσει πάνω από ένα λεπτό και go να θέλω να τελειώσω!!!η όταν το κάνουμε με το που μπω μέσα τις κοντεύω να τελειώσω την πρώτη φορα πάντα!!!και η βλακεία είναι ότι όταν θέλω να τελειώσω το πολύ που μπορώ να το κρατήσω είναι 5-10 δευτερόλεπτα μετά δεν μπορώ άλλο τελειώνω!!!και την δεύτερη φορα κρατάω κανονικά 10 λεπτά και πάνω αυτό είναι πρόβλημα???να φοβάμαι γιαυτο???ξεπερνιέται με κάποιον τρόπο η με οποια πηγαίνω θα τελειώνω έτσι γρήγορα πάντα την πρώτη φορα???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50496 από mr mojo risn στις 16 Σεπτεμβρίου 2008, 12:13πμ

mr mojo risn

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
egw tha s proteina prwtou arxiseis na kaneis oti kaneis na bareseis mia malakia k meta tha se pio cool....aaa k exw akousei tropous na mn xyneis grhgora opws na perneis bathies anases k na mn sto paizei synexeia dil mn ton boutaei k arxizei me gorgo rythmo apala...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54864 από loko στις 10 Οκτωβρίου 2009, 12:08μμ

loko

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
filaraki kai egw to pa8ainw auto...!! 5 deuterolepta..... to POLU..!!!! alla ekana auto p eipe o mr mojo kai Poios stin xari m..;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54877 από Doctoras στις 10 Οκτωβρίου 2009, 9:13μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Η μαλακ... πριν το ωητο ειναι η καλυτερη λυση, σε ολους συμβαινει!(Αν οχι σε ολους στους περισσοτερους και εγω ειμε ενας απο αυτους).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55065 από rominaki στις 19 Οκτωβρίου 2009, 10:28μμ

rominaki

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
κοιτα φιλε ειναι απολυτος φυσιολιγικο ν τελειωνεις τοσο γρηγορα την πρωτη φορα διοτιη ιδεα του τι προκειται να κανεις σε συνδιασμο με αυτα ππου βλεπεις/νιωθεις ανεβαζουν επιπεδο την libido σ κ ετσι τελειωνεις γρηγορα..μετα που θα τελειωσεις κ η libido σ θα ειχει(εστω κ λιγο)"κατεβει"εισαι ετοιμος κ να κανεις την κοπελα ευτυχιχμενη αλλα κ σκεφτομενος τα παραπανω μπορεις να εχεις στο πλευρο σ εναν επιστημονικο λογο που σ συμβενει κ κοιτα να αποβαλλεις το αισθημα τ φοβου!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login