Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το 74% λέει ΟΧΙ. Το υπόλοιπο 26% έμειναν έγκυοι.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

τι σημαίνει πάλι αυτό?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50718 από louloudenia στις 01 Νοεμβρίου 2008, 2:58πμ

louloudenia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2008
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Βρε παιδιά αυτό το πράγμα δεν μου έχει ξανασυμβεί. Την τελευταία
εβδομάδα έχω γνωρίσει έναν άνθρωπο ο οποίος με ελκύει τόσο πολύ, όσο δεν μπορείτε να φανταστείτε. Νομίζω ότι όταν με βλέπει με γδύνει με τα μάτια του(υπ' όψιν μόνο δύο φορές με έχει και τον έχω δει)από τη δική μου πλευρά πάλι, τον φαντάζομαι στο κρεβάτι μαζί μου... μου το βγάζει υπερβολικά αυτό το πράγμα. Δεν μου έχει ξανασυμβεί και είναι πολύ πρωτόγνωρο και δεν ξέρω και αν είναι κακό! Με ελκύει υπερβολικά, σε σημείο που με τρελαίνει όταν περνάει δίπλα μου. Νομίζω ότι του αρέσω. Δλδ, ή του αρέσω, ή κοιτάει συνεχώς όλους έτσι(κάρφωμα στα μάτια και περίεργο χαμόγελο). Και για μεγαλύτερη εικόνα των πραγμάτων, σας λέω ότι δουλεύουμε στον ίδιο χώρο και έτσι χρειάζεται να μιλάμε και να βρισκόμαστε μέσα στη δουλειά.. Από την πρώτη στιγμή που τον είδα, με κοίταξε στα μάτια και τρελάθηκα. Μπορώ να πω ότι μου αρέσει και εξωτερικά, από λίγο έως πολύ... Το μόνο που μου βγάζει είναι αυτόν στο κρεβάτι. Όταν κοιτάζω τριγύρω και δεν τον βλέπω, τρελαίνομαι. Τι έπαθα? Τι είναι αυτο? PLease, αν έχει τύχει και σε κάποιον από εσάς αυτό και καταλάβατε τι είναι, ας με βοηθήσει. ουφ.. ευχαριστώ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50720 από louloudenia στις 01 Νοεμβρίου 2008, 4:16πμ

louloudenia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2008
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Υπάρχει περίπτωση να ερωτεύτηκα έναν άγνωστο στην ουσία? (είναι γύρω στα 10 χρόνια μεγαλύτερος)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50731 από louloudenia στις 03 Νοεμβρίου 2008, 5:44μμ

louloudenia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2008
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Βρε παιδιά μία συμβουλή, μία γνώμη ζήτησα... δεν εκανα και κανενα εγκλημα... κανένας δεν έχει γνώμη πάνω στο θέμα? δεν το έγραψα για πλάκα, να περάσει η ώρα. Ζω έναν εφιάλτη.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50732 από Webfairy στις 04 Νοεμβρίου 2008, 8:11πμ

Webfairy

μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Ερωτευμένη είσαι, είναι πολύ απλό!!!
Κάνε κάποιο βήμα στο να γνωριστείτε!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50749 από plaths στις 07 Νοεμβρίου 2008, 3:27μμ

plaths

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/8/2008
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
+Fn.............afu se erwtwumeni..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login