Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από την πόρτα σου περνώ κι έρχομαι τοίχο τοίχο, κι αν δε μ' ανοίξεις να σε δω, για σύνθημα θα βήχω...
Τετάρτη, 1 Μαΐου

τα φωτα σας οσοι γνωρίζετε...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50863 από kwstaspatra στις 24 Νοεμβρίου 2008, 9:24μμ

kwstaspatra

Εικονίδιο
μέλος από: 24/11/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια, ειμαι νέος στο forum και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση... Παρακαλώ απαντήστε μόνο αν γνωρίζετε πραγματικά...
Οι γυναίκες κυρίως ξέρετε για τα σημάδια πριν την περίοδο... (σχεδόν μια βδομάδα πριν, πρήξιμο στο στήθος, φούσκωμα κτλ..) Ρωτάω το εξής: Υπάρχει περίπτωση παόλο που υπάρχουν στην κοπέλα μου αυτά τα σημάδια να μην υποδηλώνουν ότι θα έρθει περίοδος? Δεν υπάρχουν μέρες καθυστέρησης, απλά ρωτάω αν το ότι υπάρχουν αυτά τα σημάδια σημαίνει ότι σίγουρα θα έρθει περίοδος... (να με καθυσηχάσει δηλαδή αυτό το γεγονός ή οχι?)   Και για να μη νομίζετε ότι είμαι κανένας περίεργος, ρωτάω γιατί συνέβη ένα "κακό περιστατικο" αλλά όχι μέσα στις γόνιμες μέρες...
ευχαριστώ εκ των προτέρων...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50865 από dimc στις 25 Νοεμβρίου 2008, 2:53πμ

dimc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2008
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα σου.αφου ολα ειναι φυσιολογικα τοτε που κολλας?και για να σου απαντησω κιολας...δεν υπαρχουν σημαδια που δειχνουν οτι θα ερθει περιοδος.και καποια στιγμη ας σταματησει ολο αυτο ρε παιδια.αν δεν ξερετε να κανετε σεξ μην κανετε.δεν ειναι μαγκια τα λεγομενα ''κακα περιστατικα''.ισα ισα,δειχνουν ανωριμοτητα και αγνοια.και για να μην παρεξηγηθω,δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα.μιλαω γενικα γιατι εχει παραγινει το πραγμα με την παραπληροφορηση των νεων πανω στο σεξ.εδω πηγαινουν να κανουν σεξ οι νεοι και το πρωτο που σκεφτονται ειναι τι θα πει η κοπελα για το μεγεθος του πεους,ενω η απαντηση ειναι τοσο απλη και επιστημονικα τεκμηριωμενη[μ.ο μεγεθους πεους=12-15 εκατοστα].αν ειναι δυνατον.αν ειναι να κανετε σεξ καντε το απολαυστικα και οχι με αγχη και αρνητικες σκεψεις.σορρυ για το μεγαλο ποστ απλα η ερωτηση του κωστα μου εδωσε αφορμη και για αλλα πραγματα.δεν μπορω να ξερω σε τι ηλικια βρισκονται οι περισσοτεροι εδω μεσα αλλα πανω απ'ολα να εχετε στο μυαλο σας οτι το σεξ δεν ειναι απαραιτητο στοιχειο μιας σχεσης πριν τα 20 χρονια[τουλαχιστον] των 2 ατομων.η εποχη μας περνα μια εικονα κατα την οποια οποιος δεν κανει σεξ στα 15-16-17-18 ειναι αποτυχημενος.κι ομως,οι περισσοτεροι σ'αυτη την ηλικια δεν εχουν προχωρημενες σεξουαλικες επαφες.αυτο ειναι ακομα ενα στοιχειο της παραπληροφορησης που μιλησα πριν.σε αυτες τις ηλικιες υπαρχουν αλλες προτεραιοτητες.η ζωη μπροστα μας ειναι.αυτα απο μενα και ευχαριστω οσους διαβασαν το μεγαλο ποστ.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login