Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Τη γυναίκα μου πάνω απ' όλα. Όλες τις άλλες από κάτω.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Καταλληλη ηλικια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50896 από S.T.R στις 30 Νοεμβρίου 2008, 11:06μμ

S.T.R

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια, θα ηθελα να ρωτησω ποια ειναι κατα την γνωμη σας η καταλληλη ηλικια για ενα κοριτση να κανει σεξ; Θετω αυτο το θεμα γιατι ειμαι 15 κ δυσκολευομαι να παω με κοριτσια της ηλικιας μου γιατι δεν ειναι ετοιμες. Ετσι πηγαινω με λιγο μεγαλητερες. Με ενδιαφερει πολυ οι γνωμη σας.
προφίλάλλα...
3
Μήνυμα #50899 από dimc στις 01 Δεκεμβρίου 2008, 8:08πμ

dimc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2008
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πρωτον καταλληλη ηλικια δεν υπαρχει...ΑΛΛΑ...ρε φιλε εισαι 15 ετσι?αντι ρε αγορι μου να σκεφτεσαι τα μαθηματα σου σε αυτη την ηλικια κανεις σεξ?και να πω οτι εχεις μια σταθερη σχεση απο μικρος....αλλα εσυ δεν εχεις...τι να πω...η κοινωνια μας παει απ'το κακο στο χειροτερο....παντως μια γενικη αποψη ειναι πως ενας οργανισμος αγοριου ειναι ΕΤΟΙΜΟΣ[με κεφαλαια] μετα τα 17-18 ενω ενας οργανισμος κοριτσιου μετα τα 16-17....ρε κοιταξ'τε να αφησετε τις μπουρδες και συγκεντρωθειτε εκει που πρεπει ρε...μαθε πρωτα ορθογραφια στο σχολειο...ακου φραση ενος 15χρονου....''ειμαι 15 και δυσκολευομαι να παω με κοριτσια της ηλικιας μου και πηγαινω με λιγο μεγαλυτερες.'' λες κι εχει παει με καμια 20αρια γκομενες....ωπα χαλαρωσε φιλε...χαλαρωσε και κοιτα τα μαθηματα σου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50904 από Webfairy στις 01 Δεκεμβρίου 2008, 5:28μμ

Webfairy

μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Βρε dimc άσε το παιδί να εκφραστεί.
Έτσι είναι η εφηβεία, τα παιδιά έχουν στο μυαλό τους το σεξ. Είναι απόλυτα φυσιολογικό. Θα μου πεις και εγώ πέρασα την εφηβεία, αλλά έμαθα και ορθογραφία! Σωστά!!!

Και εσύ βρε S.T.R. άνοιξε και κανένα λεξικό! Το κορίτσι δεν γράφεται με "η"
Όσο για αυτό που ρωτάς, καλά κάνεις και πας με μεγαλύτερες μιας και τα κορίτσια της ηλικίας σου είναι πολύ μικρά! (ας προλάβουν τουλάχιστον αυτά να μάθουν ορθογραφία!)
Τελικά, με πόσες μεγαλύτερες έχεις πάει???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50906 από S.T.R στις 01 Δεκεμβρίου 2008, 7:46μμ

S.T.R

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σιγουρα δεν εχω παει με πολλες κοπελες αλλωστε ειμαι κ «μικρος» ακομα. Απλα επιδη εχω κανει σχεσει μεγαλου χρονικου διαστηματος δυσκολευομουν στο θεμα οσο αφορα το σεξ. Δεν ειμαι εξαρτημενος απο αυτο π.χ δεν θα αφηνα μια σχεσει που ημουν ερωτευμενος για το σεξ απλα οσες φορες εχω κανει ερωτα το εκανα με κοριτσια μεγαλυτερης ηλικιας. Οσο για το σχολειο κ τα μαθηματα που ειπες δεν σημαινει οτι επιδη με νοιαζει το σεξ δεν με νοιαζουν κ δεν ασχολουμαι με τα μαθηματα. Κ οποια ορθογραφικα λαθη εκανα στο θεμα ηταν κυριως λαθη απροσεξιας κ οχι επιδη ειμαι ασχετος
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login