Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Ο junior με πρόδωσε

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51235 από O0llStAvSll0O στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 6:34μμ

O0llStAvSll0O

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι καινουριος εδω και χρειαζομαι βοηθεια.ειμαι 16...και δεν εχω ολοκληρωμενες σχεσεις...

λοιπον,προχθες ημουν στο σπιτι της κοπελας μου,συγκεκριμενα στο κρεβατι της....και μετα απο πολλα και βασανιστικα προκαταρκτικα πηγαμε να μπουμε στο ψητο...αλλα ο junior με προδωσε...ιδρωσα τοσο απο την ντροπη μου οσο ποτε...η ταπεινωση ειναι απιστευτη..αλλα δεν το εβαλα κατω,ειπα να συνεχισω απο την κοπελα μου μηπως και τα καταφερω.μεχρι που τα καταφερα εβαλα προφ αλλα ημουν τοσο αγχωμενος που το εχασα για δευτερη φορα..ευτυχως τα μπαλωσα καπως και η κοπελα μου δεν πηρε μυρωδια.αλλα πειτε μου,μηπως εχω καποιο προβλημα?ανυσηχω πολυυυυυ....

*να συμπληρωσω πως σε οποιαδηποτεσεξουαλικη δραστηριωτητα ο junior κραταει γερα...
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #51236 από TheOnlyOriginal στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 6:54μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπα.Απλώς είχες άγχος.Όλοι τα χουμε περάσει όλα αυτά λίγο ή πολύ τις πρώτες φορές.Χαλάρωσε και άσε τα πολλά προκαταρκτικά προς το παρόν.Εγώ ειδικά αντιμετώπιζα στην αρχή πρόβλημα με το προφυλαχτικό.Δεν μπορούσα να το βάλω..χαχα.Πολύ σπαστικό!!!Δε θέλω να πω ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιήσεις όμως.Καλή επιτυχία την άλλη φορά.Όρμα!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51238 από O0llStAvSll0O στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 7:04μμ

O0llStAvSll0O

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ φιλε μου!!!!!αλλα νιωθω κατεστραμενος..μονο η ιδεα με τρομοκρατει..


περιμενω κ για λλες απαντησεις παιδια.......ευχαριστω!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51242 από MaRmO στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 8:12μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εγω ειμαι κοριτσι και δεν ξερω τι να σου πανω στο θεμα..
ομως σχετικα με την κοπελα....εγω προσωπικα αν ειχα αναψει πολυ μετα απο τα προκαταρκτικα και το αγορι μου δεν συνεχιζε σε κατι παραπανω λογικα θα απογοητευομουν....επισης αν καταλαβει οτι ο ''junior'' δεν αναβει οσο θα'πρεπε με εκεινη, ισως να παρεξηγηθει και να νομιζει πως δεν σε καυλωνει αρκετα κ πως σε ξενερωνει...εγω παντως αυτο θα νομιζα....LOL...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51246 από O0llStAvSll0O στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 10:21μμ

O0llStAvSll0O

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
μα καθε φορα σε ο,τι κανουμε πανε ολα καλα.αναβω μια χαρα χωρις προβλημα..μονο την κρισιμη στιγμη.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51249 από nikolina στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 11:54μμ

nikolina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κοιτα,κι εγω κοριτσι ειμαι και δεν μπορω να σου πω και πολλα αλλα αν η κοπελα σου ξερει οτι ειναι η πρωτη σου φορα πισεψε με δεν θα σε παρεξηγησει..........
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51250 από O0llStAvSll0O στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 12:01πμ

O0llStAvSll0O

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ευχαριστω.αλλα δν ειναι αυτο το προβλημα μου αυτη τη στιγμη.η κοπελα μου δεν με εχει παρεξηγησει και το ξερω δεν της εδωσα καν περιθωρια να συνειδητοποιησει τι εγινε μιας και η ιδια δεν τρελαινεται κιολας να το κανουμε.φοβαται τις εγκυμοσυνες.αλλα εν πασει περιπτωσει...τα εχουμε 7 μηνες (πληροφοριακα).τεσπα,αν καποιος μπορει να με βοηθησει η εχει το ιδιο προβλημα ας μου πει...........plz help ρε παιδια,ειμαι ετοιμος για σαλτο στον γκρεμο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51258 από TheOnlyOriginal στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 10:54πμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Απλά χαλάρωσε.Κοίτα, άμα δεις ότι και την επόμενη φορά κάτι δε πάει καλά, όπως θα σαι από πάνω της τράβα καμιά μ@@@@ια και μόλις δεις ότι είσαι εντάξει αμέσως έμπα.Κάνε και καμιά απωχή απ τη παλάμη... για να πας ξαναμμένος..Ελπίζω να βοήθησα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51260 από O0llStAvSll0O στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 1:06μμ

O0llStAvSll0O

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
thnx φιλε!ελπιζω να πανε ολα καλα!ειμ παρα πολυ αγχωδης τυπος γενικοτερα αλλα ελπιζω να το ξεπερασω.

αν καποιος εχει τη διαθεση και το χρονο ας συμπληρωσει κτ....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51867 από asimakis στις 14 Ιανουαρίου 2009, 5:46μμ

asimakis

μέλος από: 13/1/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
egw to exw pathei para poles fores alla to pathena thn prwth fora me tis kopeles pou imouna.meta thn prwth fora bour ston patsa.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login