Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δόξα στους ηττημένους. Υπάρχουν ήττες άξιες δόξας.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Είμαι gay;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51325 από miltos85 στις 27 Δεκεμβρίου 2008, 12:29μμ

miltos85

Εικονίδιο
μέλος από: 12/12/2008
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Με λένε μιλτο είμαι 23 και τον έψω 11cm.To προβλημά μου είναι οτιο αδερφοσ μου έχει μεγάλο πέος (20cm απο τι μου έχει πεί) και μια φορά τον είδα γυμνό και ταέχω πάιξει. Απο τότε προσπαθώ να τον βλέπω γυμνο συνέχεια.Το ερωτημα μου είναι οτι θελω να τον βλέπω γυμνο επειδη ζηλέυω ή μηπως τρέχει κατι αλλο και πρεπει να ανησηχώ?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #51330 από Andrew στις 27 Δεκεμβρίου 2008, 5:28μμ

Andrew

μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οταν τον βλέπεις σάρεσει το θεαμα η απλως θες να το δεις ετσι απλως;;; Αν και νομιζω οτι ζηλευεις και μαλλον εχεις ενα ταμπου πανω σε αυτο το θέμα και ισως δεν εχεις ξαναδει πεος (εκτος απο το δικό σου)αρα κατα καποιο τροπο το θαυμάζεις... Πολλα παιδια θέλουν να βλέπουν τον πατερα τους η ακομα και τον μεγαλύτερο αδερφό τους (που εχουν εμπειρία πανω σε αυτο το θέμα)γιατι δεν ειναι απελέυθερωμένοι σεξουαλικα... Ισως και η ανυσυχια του μεγέθους του πεους σου σε κανει να εχεις περιέργεια.... Δεν νομίζω να είσαι ομοφυλοφυλος αλλα πες αν οταν τον βλέπεις σου αρεσει και ερεθίζεσαι;;;...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51335 από miltos85 στις 27 Δεκεμβρίου 2008, 6:16μμ

miltos85

Εικονίδιο
μέλος από: 12/12/2008
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Νιώθω μια έξαψη είναι η αληθεια.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51338 από Andrew στις 27 Δεκεμβρίου 2008, 8:35μμ

Andrew

μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
μπα δεν νομιζω να εισαι γκει απλα μπορει και να ψαχνεσε.. τωρα αν κάνεις σαν τρελός να τον δεις και το σκεφτεσε συνεχως τι να σου πω...νομιζω οπως ειπα και πριν πρεπει να ξεπεράσεις το θεμα του πεους...πχ το καλοκαιρι πηγαινε σε μια πλαζ γυμνιστών... Δεν ειναι τπτ αφου δεν ειχες αλλες τασεις προς την ομοφυλοφυλια κατα την εφηβεια σου μπι κουυυυλ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51428 από MPOJERAKI στις 29 Δεκεμβρίου 2008, 9:44μμ

MPOJERAKI

banned
μέλος από: 22/11/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
den ise gay re file ton aderfo soy blepis
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51441 από Vanity στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 1:44πμ

Vanity

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
lol..incest?
Joke,δεν νομίζω...και σε γνωστό μου είχε τύχει κάτι παρόμοιο,ο μικρός του αδερφός τον είδε μια μέρα με το εργαλείο να παλεύει να σκίσει το παντελόνι,και του γενήθηκε η περιέργια,προς τι το μέγεθος.Απλά και σύ τά'χεις παίξει λίγο.Μπές ίντερνετ,δές καμιά άθλια γκέι τσόντα ή ελεηνές φοτό με χάλια εργαλεία να σου φύγει η όρεξη!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51463 από sintele στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 6:07μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
ενταξι ομος δεν einai και οτι πιο λογικο να εχi e3a4ις για τον ederfo του!πιγενε s καπιο gkei club δες καμια τσοντα με gkei και 8a καταλαβις an eισai i οχι,,παντος αν σου αρεσαν i γινεκες μεχρι τορα to πιο λογικο einai να eisai mpai,,δεν einai και t χιροτερο πραγμα στ κοσμο απλα κιτα μιν φρικαρις τον aderfo s,,ιπαρχι και i πιθανοτιτα απλα να σου κανι τοσι εντιποσι γιατι δεν ιδες αλλο αντρα gimno i γιατι einai πιο μεγαλο t δικο του
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51489 από miltos85 στις 01 Ιανουαρίου 2009, 4:21μμ

miltos85

Εικονίδιο
μέλος από: 12/12/2008
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
H Βλακεία είναι οτι μένουμε μαζι οι δυο μας και όπως καταλαβένετε φερνει κατα καιρούς διάφορες γκόμενες,έχει έντωνη ερωτικη ζωή,και είμαι αναγκασμένος να τον ακούω καθε φορα που κάνει σεξ.<Και να θέλω να το ξεχάσω το ζητημα δεν μπορω δηλαδή,απο οτι καταλαβαίνω υπαρχει μια περιπτωση να είμαι μπαι ε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51764 από Vanity στις 10 Ιανουαρίου 2009, 6:05μμ

Vanity

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοίτα,και γκέι να είσαι,οκ,αλλά πρόσεχε τον αδερφό σου,γιατί εκεί πάμε σε.."άλλα χωράφια"...χεχε.
Όχι,δεν νομίζω ρε συ.
Δες κανα πορνο καλό με γυναίκες ωραίες,ξέρω γώ,βγές καμιά βόλτα και γνώρισε κι άλλες κοπέλες,πες του αδερφού σου να σου γνωρίσει καμία!
Ε το να τον ακούς είναι κάπως...απλά πήγαινε βόλτα όποτε φέρνει κοπέλα σπίτι! ;)
κ δεν νομίζω να είσαι ομοφ.!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53284 από minrotateonoma στις 22 Ιουνίου 2009, 11:04πμ

minrotateonoma

μέλος από: 21/6/2009
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
δεν νομιζω να εισαι. αλλα αυτο θα το διαπιστωσεις απο περισσοτερα γεγονοτα και οχι μονο απο αυτο. Επισης μην τρομοκρατεισαι , πολλες φορες τα αγορια τραβανε μ..α και δυο η και τρια μαζι και βλεπουν πουτσους αλοους αγοριων. Επισης, και εγω εχω δει το αδερφο μου γυμνο και να την παιζει και μια φορα εκανε ερωτα και μια και εγω εβλεπα. Στα λεω αυτα για να σου πω και καποια αλλα περιστατικα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login